Čelákovice – Nové Strašecí 2:5 (1:3)

Hosté předvedli kvalitní fotbal ve všech řadách, využívali dost často brejkových situací a řada z nich jim vyšla. Třeba hned v 8. minutě po jednom z nich nastřelil Mžourek tyč a od ní se míč odrazil na vápno, kde číhal J. Mrázek a obranný val prostřelil – 0:1.

Za chvíli to bylo už 0:2, když přilétl centr z pravé strany a Mžourek se hlavou nemýlil. Po půlhodině hry domácí snížili střelou na zadní tyč – 1:2. Do poločasu hosté využili ještě Duchoněm na zadní tyči rohový kop a mohli odcházet v klidu do kabin – 1:3.

Ve druhém dějství Čelákovice trochu zlobily, ale ohrožení branky na druhé straně bylo výraznější. Navýšit skóre mohl Ducár i Mžourek, ale podařilo se to až Kaválkovi, ten využil zpětnou přihrávku – 1:4.

V 75. minutě se dočkali i domácí fanoušci snížení, když jednomu z hráčů podařilo přehodit Kuta. Zápas se blížil ke konci a Čelákovice otevřely hru. Při jednom z jejich výkopů byl Ducár pozorný, vybojoval míč a při kličce ve vápně byl faulován. On sám pokutový kop také proměnil – 2:5.

„Po minulé sobotě, kdy byla kvalita soupeře samozřejmě jinde, jsme předvedli velmi solidní výkon. Na Tatraně jsme Čelákovice už hrát viděli, a tak jsme se na styl hry trochu připravili. Hráči splnili do puntíku to, co jsem po nich chtěl. Pořád nemohl pro zranění zasáhnout Bláha a v zápase se nám zranil Mrázek, snad kluci brzy naskočí. Docela příjemně mě překvapil výkon Zázvorky, který byl u dvou našich branek a celkově na své poměry odehrál dobrý zápas. Doufám, že si tento styl fotbalu zapamatuje a bude ho aplikovat i nadále," pochvaloval si ale i výkon celého týmu kouč Radim Suchánek.

Nové Strašecí: Kut – Pejša, Havel, Duchoň, Soukup – Zázvorka, Mrázek (55. Kapek), Vašák – Mžourek, Ducár.