Spartak Příbram – Sokol Nové Strašecí 2:1 (0:0)

Kouč Nového Strašecí Radim Suchánek musel se sestavou svého týmu, který se potýká s marodkou a také karetními tresty, hodně improvizovat. Do utkání tak zasáhli i mladí odchovanci novostrašeckého klubu. „Jsem s jejich hrou a vůbec celkově s naším výkonem spokojený," řekl kouč Radim Suchánek po utkání a ihned doplnil: „S výsledkem už pochopitelně tolik ne. Ale dorostenci, kteří do utkání zasáhli, se projevili velmi pozitivně, což mne těší. Naším nejlepším hráčem byl sedmnáctiletý Volf. Jen je škoda, že neproměnil tutovou šanci, když míč skončil jen těsně vedle tyče."

Úvodní pětačtyřicetiminutovka nabídla bezbrankový fotbal s několika šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase se už přítomní diváci branek dočkali. Skóre utkání otevřeli v šedesáté třetí minutě domácí. „Byli už bezradní, tak posílali míče za obranu. Na jeden z nich vyběhl na hranici pokutového území Kut, přes něj padl protihráč a byla z toho penalta, kterou domácí proměnili," popsal úvodní branku kouč Radim Suchánek.

Novostrašeckým fotbalistům se ale podařilo po pěti minutách vyrovnat, když se hlavou trefil Mrázek – 1:1. Čtvrt hodiny před koncem ale domácí dokázali přeci jen strhnout vedení na svou stranu – 2:1. V závěru se ještě pokusili hosté o vyrovnání, ale zůstalo jen u pokusu.

Nové Strašecí: Kut – Kapek, Bidrman, Duchoň, Ducár – Volf, Kaválek, Vašák, Janoušek (75. Paluba) – Mžourek, Mrázek J. Trenér: Radim Suchánek.