Krajský přebor

SK Rakovník – Union Čelákovice 10:1 (3:0)

Od začátku do konce duelu starších žáků se prakticky hrálo jen na jednu bránu, a to hostů. Po dvou brankách dali Z. Červený, Sklenka, J. Červený a Telvák, Po jedné přidali P. Červený a Rais.

SK Rakovník – Union Čelákovice 1:3 (1:1)

Mladší rakovničtí žáci své starší kolegy nenapodobili a hostům ve druhém poločase přenechali všechny body. Jejich čestný úspěch zaznamenal R. Lev.
SK Rakovník: Pešek – Šedivý, Hovorka, Faigl, Rohla, Gregor, Cibulka, Spal, R. Lev, Kovacz, Čech. Střídali Bradáč, Pilo, Nejdl a D. Lev.

SK Benešov – SK Rakovník 1:5 (1:1)

Vedoucí gól vstřelili domácí starší žáci, ale byl to zároveň i jejich poslední. Pak už se radovali jen hosté. Na 1:1 ve 29. minutě vyrovnal J. Červený a po přestávce další dvě rakovnické branky vsítil Sklenka a jednou se trefili do černého Čížek a Rais.
SK Rakovník: Hrbek – Mates, Z. Červený, Tvrz, Rais, Sodomek, Procházka, Sklenka, Telvák, P. Červený, J. Červený. Střídali Čížek, Kučera, Feher a Jiránek. Trenér Jiří Kučera.

SK Benešov – SK Rakovník 2:1 (1:0)

Stejně jako v sobotu i v úterý mladší žáci SK Rakovník odcházeli ze hřiště v roli poražených. Branka Hajného na zisk alespoň jednoho bodu nestačila.

Krajská I. A třída

FK Mníšek – SK Rakovník B 3:1 (1:1)

Po vyrovnaném prvním poločase starších žáků, kdy branku za hosty dal M. Hamouz, domácí po přestávce rozhodli o svém vítězství.
SK Rakovník B: Kraus – Jan Procházka, Zikmund, Žďánský, Hornof, Sláma, Hamouz, Gebhart, Bohatý, Romanovský. Střídali Vyhnanovský, Jakub Procházka a Miller.

FK Mníšek – SK Rakovník B 2:0 (1:0)

Také v duelu mladších žáků se z vítězství radovali domácí.

Autor:Jaroslav Mokrejš