Od úvodu se fotbalisté Vestce usídlili na polovině domácích a drželi balón. Po dvaceti minutách Korčák obral obránce na půlicí čáře, ale finální přihrávku do vápna zmařil navrátivší stoper. V tento okamžik se hra vyrovnala a hrozili především domácí. Žďánský vyslal centr na zadní tyč, ale Dvořák na míč nedoskočil. V další šanci Kapoun i Korčák pálili nepřesně. Poté přišel trest. Hosté vykombinovali zavidovskou obranu a Štumpf z nemožného úhlu nemohl lépe trefit zadní tyč, od které se míč odrazil do sítě. V závěru Korčákova střela s tečí gólmana Maška nezaskočila.

Druhý poločas byl honbou za vyrovnávací brankou. Po hodině hry poslal trenér domácích Bedřich Koch do útoku Beneše, který mohl konkurovat vysokých stoperům. Při kličce Žďánského byla obránci nastřelena ruka. Následnou standardní situaci ze 17 metrů ovšem Dvořák vhodně nezpracoval. Obrovskou příležitost měl v 73. minutě po dlouhém pasu Žďánský, jeho střelu po úniku ale brankář Mašek bravurně vykryl.

Zklamaný trenér Bedřich Koch nemohl srovnat výkon svých svěřenců z nedělního a úterního utkání. „Proti Vestci jsme si nezasloužili vyhrát, byli jsme pasivní. Takhle se o záchranu nebojuje. Sobotní výsledky soupeřů nám udělaly radost, bohužel my tentokrát udělali radost soupeřům,“ utrousil zklamaný Bedřich Koch.

Zavidov: Kukla – Kapoun, Beneš, Polák, Hornof (79. Šíma) – Dvořák, Klouček (89. Vitner), Knor, Koch – Žďánský, Korčák.