Tatran Rakovník – FC PO Olešná 7:2 (5:1)

Rakovničtí mohli být v obraně klidní, protože olešenská hrozba v podobě osmi branek, hostům kvůli pracovním povinnostem chyběla. Na hřišti to bylo okamžitě znát, hrálo se prakticky většinu času na polovině Olešné.

Dobrých patnáct minut dokázali hosté odolávat tlaku Tatranu, ale po rohovém kopu a závaru ve vápně už nestačili ubránit trefu P. Somola – 1:0. Na další branku už se dlouho nečekalo, Urik na nic nečekal a sám vedl míč až na kruh vápna, odkud poslal krásnou střelu rovnou do sítě – 2:0.

28. minuta přinesla práci Urika, který nedovolil hostům, aby se zmocnili míče a naopak připravil P. Somolovi na jeho druhý gól – 3:0. Deset minut před koncem vyvezl míč bek Kroupa, a poté přihrál proti noze nabíhajícímu P. Somolovi, který tímto oslavil hattrick a čtvrtý gól Tatranu. Domácí se radovali znovu, tentokrát po individuální akci Kokšála – 5:0.

Pak přišla světlá chvíle pro olešenské fotbalisty, když Pakši vybojovaný míč posunul na Drvotu a ten se ve vápně nebál, přišel si pro faul od Ecka a verdikt byl jasný. Pokutový kop proměnil Burian – 5:1.

Druhá polovička zápasu byla také v režii Tatranu, ale padly už jen dva góly, což se odvíjelo od podstatně menšího tlaku. Hra byla již uvolněná a zápas téměř rozhodnut. Šestý gól padl z hlavy Kokšála a zanedlouho přišlo potrestání domácí rozehrávky, kterou zachytil Drvota a zakončil podél Herinka - 6:2. Poslední tečku přidal ještě Kroupa – 7:2.

Tatran Rakovník B: Herink – Eck – Volráb, Kollár, Pokorný – Bricín (46. D. Jun), Kokšál, Weis (46. Bethel), Kroupa – M. Urik, P. Somol (61. Tvrz). Trenér: Karel Osvald.

FC Olešná: Pavlíček - Pakši, Kurka (46.Knot), Ivančík, Jirásek - Hubáček (86. Prchal), Ličman, Burian, Secký - Polášek M., Drvota (73. Kollmann). Trenér Miloslav Doležal.