Tatran Rakovník A – Tuchlovice 2:1 (1:0)

Tatran vlétl do utkání aktivně a již v páté minutě vyděsil Tomáš Kapoun nepříjemnou střelou hostujícího brankáře, kterého od inkasování zachránilo břevno. Následovaly další střelecké pokusy, které ale letěly mimo tyče hostující branky. Domácí fanoušci se mohli radovat již ve dvacáté minutě, kdy Krejza nacentroval do vápna a zcela osamocený V. Beneš nedal brankáři hostí sebemenší šanci na úspěšný zásach – 1:0. Ve třicáté minutě mohli domácí zvýšit svůj náskok. Urik utekl soupeřům po pravé straně, zpětnou přihrávkou proti noze našel T. Kapouna, který ale mířil do míst, kde se v tu chvíli nacházel tuchlovický brankář.

Vstup do druhého poločasu Tatranu příliš nevyšel. Hosté se hnali za srovnáním. Domácí obrana ovšem odolávala. Bohužel pro domácí i hosté dokázali vstřelit branku. Stalo se tak v šedesáté minutě, kdy utekl domácím hráčům hostující záložník, který zpětnou přihrávkou našel spoluhráče – 1:1. Tatran na to zareagoval zvýšením tlaku a snažil se dostat zpět do vedení. Hodně aktivní M. Urik předkládal spoluhráčům tutové šance, ale bez brankového efektu. Branka padla až kolem osmdesáté minuty, kdy si na centr Urika naběhl T. Kapoun a poslal míč do zcela opušťené svatyně hostů. V závěru musel předčasně do sprch V. Beneš, který uviděl druhou žlutou kartu.

Tatran Rakovník: Fiedler – Novák – Kratochvíl, V. Beneš, Krejza – M. Urik, (88. M. Kapoun), Křivánek (58. Kollár), Hůla, Čermák (51. Pokorný) – Eck, T. Kapoun.
Trenér: Milan Staněk.