MINULÝ ZÁPAS V SOUŠI PŘINESL ZLEPŠENÍ

Tatranští získali v posledních třech zápasech pouze bod za prohru na pokutové kopy na hřišti Neratovic. Poté doma ostudně padli s Chomutovem 0:4 a v sobotu prohráli v Souši 0:1 gólem v 83. minutě. „Sice jsme v Souši prohráli, ale zápas musím hodnotit kladně. Z naší strany to bylo jedno z nejlepších utkání podzimu, byli jsme lepší jak po taktické, tak po fotbalové stránce," byl spokojen s herním projevem mužstva trenér Pavel Mareš, který litoval neproměněných šancí. „Bohužel jsme nedokázali využít několik stoprocentních šancí, což nás v závěru mrzelo, neboť Souš z jediné příležitosti, kterou v druhé půli měla, dala rozhodující gól. Koncovka nás opravdu trápí."

KOUČ PAVEL MAREŠ VĚŘÍ VE VÍTĚZSTVÍ

V sobotu čeká fotbalisty Tatranu nováček ze Štětí, který vloni suverénně ovládl krajský přebor, když před druhým Proboštovem měl náskok 16 bodů a nastřílel v soutěži 108 branek. Šestadvacet měl na svědomí Rudolf Slanička. Ten je nejlepším střelcem týmu i v letošní divizní nováčkovské sezoně, když zatím zaznamenal šest branek a právě on představuje největší nebezpečí soupeře.

Kouč Tatranu Pavel Mareš se však soustředí hlavně na výkon svého týmu. „Pokud podají kluci stejný výkon jako v Souši, tak o zápas se Štětím strach nemám. Musíme však pracovat na větší kvalitě zakončení a na větším soustředění. Jsou to mladí kluci, spousta z nich hraje divizi prvním rokem a zkušenosti jim chybí, stejně jako chladná hlava v zakončení. Snažíme se ale, aby na tréninku góly dávali a naučili se zakončovat. Doufám, že hráči, kteří v sobotu nastoupí, svoje nasbírané zkušenosti prodají, že nějakou šanci promění a že budeme slavit vítězství," věří Mareš, jenž oproti zápasu v Souši udělá jednu změnu v sestavě. Tu si ovšem nechává pro sebe.