Tatran Rakovník - SK Hvozdnice 6:0 (3:0)

Střelci Tatranu Rakovník rovnoměrně rozdělili vstřelené branky, aby se diváci nenudili. Defakto od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo že bude udávat tempo hry.

Již v jedenácté minutě uklidil míč do branky hostů Poula – 1:0. V 18. minutě utkání bylo ještě veseleji. Čermák parádním centrem našel Vrábíka – 2:0. Necelou čtvrthodinu před koncem prvního dějství si počínal zkušeně Hájek. Nejprve vystihl ve středu pole přihrávku hostí, unikající sám na brankáře zachoval chladnou hlavu a všiml si nabíhajícího Tomáše Kapouna – 3:0.

Druhý poločas byl téměř totožný jako ten první, jen s tím rozdílem, že hned v úvodu se musel bravurním zákrokem blýsknout rakovnický gólman Procházka. V 53. minutě se do střelecké listiny po pohledné kombinaci zapsal Urik – 4:0. O několik minut později opět prokázal své zkušenosti z divize Hájek. Znovu vyčíhl přihrávku hvozdnických fotbalistů. Při kličce brankáři byl však faulován. Následný pokutový kop však proměnil – 5:0. Brankový účet uzavřel v 77. minutě Vrábík – 6:0.

Tatran Rakovník: Procházka – Kratochvíl, Beneš, Vecka, L. Kapoun – Čermák (63. Somol), Hájek, Vrábík, Poula (83. Kroupa) – T. Kapoun (76. Kollár), Urik. Trenér: Václav Eck.