Zklamaný z prohry byl pochopitelně i kouč domácích Pavel Mareš. „Je to pro nás velká ztráta. Nechci se bavit o tom, jestli jsme byli lepší nebo horší. Myslím si, že si Úvaly vítězství zasloužily."

Domácí si v první půli vypracovali několik šancí, ale chybělo jim více důrazu a na gól si tak diváci museli počkat až do druhé půle. Vstřelili ho Úvalští, když rychlou akci zakončil střelou do poloprázdné brány Klouček. Hosté se snažili o tlak, který byl však spíše platonický.

„V prvním poločase jsme měli nějaké šance, ale byli jsme nedůrazní a tak přišel v druhé půli trest. Když se na ten zápas podívám zpětně, tak tam bylo spousta hráčů, kteří nepodali úplně optimální výkon a měli by se nad tím zamyslet. Zápas jsme neprohráli proto, že bychom neměli štěstí a je potřeba, aby se hráči vrátili k přístupu, který měli v předchozích utkáních," přeje si Mareš, který z prohry nedělá až tak velkou vědu. „Prohra mě mrzí, vyvodím z ní nějaké řešení, ale není to nic zásadního. Čeká nás další zápas a budeme se připravovat dál," dodal.

Tatran – Úvaly 0:1 (0:0). Branka: 61. Klouček. Počet diváků: 100. 
Tn Rakovník: Zach – Junek, Vecka, Hejda (64. Gögh), Výborný – Rothe (78. Doupal), Verner, Mařík, Schwendt – Máče – Dolák (60. Hradecký).