První poločas byl prakticky bez šancí, hosté byli častěji u míče a snažili se dlouhými balony najít dva vysoké hroty, obrana Tatranu je ale do výraznějších šancí nepouštěla. Až na 37. minutu, kdy po rychlé akci otevřel skóre hostouňský Krndžija. „V první půli byli hosté lepší, důraznější ve vápně, ale moc šanci neměli.  My jsme se snažili oproti minulým zápasům hrát víc zodpovědně, což si myslím, se i povedlo. V 37. minutě se však Hostounští prodrali přes tři naše hráče, dvakrát si narazili balon a místo, abychom je zastavili, šli až do vápna a skórovali,“ byl vytočen ze zbytečně inkasované branky Koutenský. 

V druhém dějství si Tatranští vytvořili mírnou převahu a několik dobrých příležitostí ke skórování. Obzvlášť střídající hráči Dolák s Omoviem byli gólu velice blízko, avšak svoje samostatné úniky neproměnili. „To byla škoda. Kdybychom obzvlášť tu druhou šanci proměnili, myslím si, že by nás to zvedlo,“ litoval tatranský lodivod.

Ve snaze o vyrovnání domácí v nastavení inkasovali podruhé. Výhru Hostouně pečetil Hájek. 

„Druhý poločas už herně vypadal trochu lépe, měli jsme šance, ale bohužel, nejsme schopni dát gól. Hostouň měla tři šance a dala dva góly, my čtyři a nedali žádný, což je v současnosti celý problém našeho fotbalu,“ komentoval žalostnou koncovku svého týmu Koutenský, který musel řešit několik citelných absencí. „Kádr teď máme hodně oslabený. Před zápasem se nám omluvil Dan Vild, který měl být v základu. Dolák byl na antibiotikách, Omovie měl zase natažený sval a teprve se do toho dostávají. Nechci se vymlouvat, ale pokud má Hostouň dvacet kluků a my jich máme do hry sotva třináct, musí se to projevit. Situace se pro nás nevyvíjí vůbec dobře,“ dodal. 

Tatran – Hostouň 0:2 (0:1), Branky: 37. Krndžija, 92. Hájek.
Tatran: Zach – Vrána, Vecka, Stuchl, Výborný (84. Červenka) – Verner – Hynek, Rossmann, Rothe (65. Dolák)– Hradecký (70. Omovie). Trenér: Pavel Koutenský.