ASK Lovosice – Tatran Rakovník 4:2 (3:1)

Souboj Lovosic s Tatranem začal zostra, když hned po minutě hry spadl ve vápně Tatranu Faust a rozhodčí ihned ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu proměnil Šraga, avšak radost domácím vydržela pouze minutu, když Abrham našel Vránu, který ranou z dvaceti metrů vyrovnal – 1:1. V 10. minutě ztratil na půlce Lovosic balon Bareš, domácí podnikli rychlý brejk a Holub vrátil domácím jednobrankové vedení – 2:1. Hosté poté neproměnili dvě vyložené šance a tak na druhé straně udeřili opět domácí, konkrétně Svátek, který bombou z pětadvaceti metrů rozvlnil síť Tatranských potřetí – 3:1.

Když zvyšoval Obrtlík hlavou v 62. minutě na 4:1 pro Lovosické, vypadalo to s Tatranskými všelijak. O 11 minut později sice Bareš snížil, avšak na druhé straně mohli domácí přidat i další branky, avšak dvě tutovky chytil gólman Cipra a jednou Tatranské od inkasování zachránila tyč.

„Téměř všechny branky jsme si zavinili sami naší nedůsledností, a na tom je třeba ještě zapracovat. Jinak se hrál zajímavý fotbal a kdybychom neudělali tolik chyb, dalo se zde uspět," zhodnotil utkání na oficiálním klubovém webu tatranský kouč Pavel Mareš.

Tatran Rakovník: Cipra – Výborný, Vecka, Máče, Vrána – Bittengel, Verner, Horník (55. Gögh), Bareš (73. Lesniak) – Abrham, Mařík (68. Pidrman). Trenér: Pavel Mareš. ⋌