Tatran Rakovník B – SK Hřebeč 2:1 (0:1)

Od úvodního hvizdu se hrál fotbal nahoru, dolů, Hřebeč sice více držela míč, avšak jejich střely pochytal domácí gólman Procházka, který své spoluhráče zachránil i při velké příležitosti Klavíka, kterému vpadl pod nohy a šanci zlikvidoval. Tatran hrozil především z brejků, zejména v podání Červenky a Pidrmana. Ve 38. minutě udeřili hosté, když po vhazování prodloužil Janík balon na Klavíka, jenž přeloboval brankáře Procházku – 0:1.

V druhé půli byl naopak lepší domácí Tatran, který se hnal za vyrovnáním a jeho snaha byla brzy odměněna. V 51. minutě po přihrávce Pidrmana Mutinský z hranice velkého vápna pomocí teče přeloboval gólmana Zajíčka – 1:1. Domácí poté ještě zvýšili tlak a Zajíček v brance hostí se měl co ohánět. Postupně vychytal rány Weise, Červenky, Vodrážky, Pokorného i únik Mutinského. Poslední jmenovaný se branky přece jen dočkal, když přečetl rozehrávku hostujícího obránce a brankáře a levačkou v 69. minutě rozhodl – 2:1.

„Hodnotit utkání mohu jedině kladně, hráli jsme proti vedoucímu mančaftu, tým Hřebče má určitě na víc, než na 1. B třídu. My jsme chtěli hosty potrápit, což se nám v první půli docela dařilo, ale bohužel jsme inkasovali po chybě našeho předstopera," popsal dění na hřišti v první půli trenér rezervy Tatranu Zdeněk Weis a pokračoval v hodnocení. „Poté jako bychom mávli kouzelným proutkem, hráči začali více běhat, drželi balon, zakončovali a podařilo se nám vyrovnat a poté přidat i vítězný gól," byl rád Zdeněk Weis a dodal. „Podařilo se nám porazit všechny tři první týmy v tabulce, takže panuje spokojenost, hrajeme líbivý fotbal a chtěli bychom soutěž v podobném trendu dohrát až do konce."

Tatran Rakovník B: Procházka – Douša (66. Pokorný), R. Polášek, L. Šika (25. Mutinský) – Hájek, Weis – Červenka, J. Konopásek (88. Tauš), Černý – T. Kapoun (56. Vodrážka), Pidrman.