Baník Souš – Tatran Rakovník 2:1 (1:0)

„Byl to nejhorší náš jarní výkon, sedmdesát minut jsme prohospodařili, hrát dvacet minut na divizi nestačí. Pokud budeme soupeři dávat góly jako na podnosu, tak vyhrávat nebude," nechal se slyšet po utkání pro webové stránky klubu trenér Pavel Mareš. 

První poločas nepřinesl nikterak záživný fotbal. Hrálo se spíše mezi oběma vápny, bez jakékoliv vyložené šance. První branky se diváci dočkali ve 24. minutě, kdy hostující obrana pozapomněla na domácího Čížka – 1:0. Vstup do druhého poločasu rakovnickým nevyšel. Hned po čtyřech minut se trefil z nařízeného pokutového kopu Zápotočný – 2:0. Fotbalistům Tatranu Rakovník se podařilo snížit v 74. minutě Maříkem – 2:1. Jenže. Po herním oživení nastala v 80. minutě pro hosty další komplikace. Po druhé žluté kartě musel rakovnický stoper Vecka předběžně do sprch. Domácí si jednobrankový náskok pohlídali.

Tatran Rakovník: Cipra – Bittengel, Vecka, Bredler, Vrána – Lesniak (59. Houška), Máče (49. Horník), Výborný (72. Červenka) – Pidrman (49. Bareš), Mařík.