SK Benešov – Tatran Rakovník 2:1 (1:0)

Rozdíl jedné soutěže se projevoval především v úvodních minutách, kdy domácí na Tatranské vlétli a vypracovali si čtyři velmi dobré příležitosti ke skórování, avšak ve třech případech netrefili bránu a jednou se vyznamenal brankář Cipra. Po dvacetiminutovém tlaku domácích se hra začala vyrovnávat a do první šanci hostů se dostal Mařík, jehož střelu však vyškrábl brankář domácích na roh. O chvíli později se na levé straně uvolnila nová akvizice Tatranských Dolák, jenž přihrál Kubcovi, který z deseti metrů bránu netrefil. V 30. minutě vystřídal Cipru Tůma, který se ihned předvedl po přímém kopu domácích, avšak v závěru první půle přece jen inkasoval, když se prosadil důrazný Turek – 1:0.

Neuběhla ani minuta z druhé části a hosté po akci Maříka se zakončujícím Kučerou z malého vápna rychle srovnali. Domácí ale nechtěli prohrát, tlačili se na polovinu soupeře, ale jejich hra postrádala více přesnosti ve finálních přihrávkách. Přesto si vypracovali tři šance. Hlavičku Bartalose po rohu Skopce vyrazil parádně gólman Tůma, nabídkou Skopce pohrdl Gluščenko, aby v 69. minutě již Kulhavý zakončil brejkovou akci a centr Vrňáka druhým gólem. V závěru se Tatranští hnali za vyrovnáním, avšak domácí při ráně Maříka podržel brankář Štěpánek, který jeho střelu konečky prstů vyškrábl na roh. Poté již byli aktéři rádi, že sudí Lerch v parném počasí ukončil zápas.

Tatran Rakovník: Cipra (30. Tůma. 60. Cipra) – Černý (71. Ivanov), Vecka (55. Gögh), Pidrman, Výborný – Červenka (78. Pšenička), Verner, Mařík, Dolák, P. Kučera – Kubec (75. Ludvík).