Tatran Rakovník – So. Nová Ves 3:1 (2:0)

Soupeř potvrdil, že je silný. Jeho útočná fáze je velice dobrá. Naštěstí domácí bojovali od první do poslední minuty a uklidnil je první gól Gögha z puntíku. Pak mohl srovnat nejlepší hostující hráč Kokštejn, ale situaci víc než podcenil. Když obešel Zacha v brance, poslal pomalý míč do prázdné branky, na který ještě skluzem dosáhl obětavý Verner, který za hostujícím útočníkem už pár metrů sprintoval.

Do poločasu uklidnil domácí fandy Kudela, který využil pěkné nahrávky P. Kučery – 2:0. Další gól dával opět domácí Hornof, bohužel po rohu do své sítě – 2:1. Vítěznou tečku věnoval všem přítomným kapitán Vecka, který po rohu krásně hlavičkoval – 3:1.

„Kvalitní soupeř a podle mého pěkný zápas. Jsem rád, že jsme se doma rozloučili výhrou. Podržel nás brankář Radek Zach a taky jsme měli štěstí, když Kokštejn podcenil tutovku. Kluci dnes bojovali celý zápas, a to se nám vyplatilo. Ve druhém poločase jsme výsledek už mohli spíše kontrolovat. Snad se všem duel líbil," zhodnotil poslední domácí klání spokojený kouč Václav Eck.

Tatran Rakovník: Zach – Weis (55. L. Beneš), Verner, Vecka, Hornof – Výborný (73. Kollár), Gögh, Melichar, P. Kučera – L. Kučera, Kudela.