Tatran Rakovník – Sokol Manětín
7:2 (4:0)

Rakovník vstoupil do zápasu výborně. Od úvodního hvizdu zatápěl manětínské obraně, která musela průnik T. Kapouna zastavit ve vápně nedovoleně a následovala pentle. Tu Beneš v pohodě proměnil – 1:0. O chvilku později potrestal další manětínskou chybu Kollár, jenž pohotovou střelou navýšil skóre – 2:0. Vzadu to hostům prostě vůbec nešlo a výsledkem byl další faul ve vápně a druhá penalta, kterou opět proměnil střelec Beneš – 3:0. Do konce první půle to tam padlo Benešovi ještě jednou a Tatran vedl už 4:0.

Po přestávce Tatran nepolevil a pokračoval v nastolené hře. Jenže soupeři se podařilo z ojedinělého protiútoku snížit – 4:1. S odpovědí domácí příliš neotáleli. Po rohu Pouly se hlavou trefil do černého – kdo jiný než Beneš – 5:1. Kopání rohů se mladému Poulovi opravdu dařilo, z druhé strany našel o chvilku později ve vápně T. Kapouna, jenž hlavou vstřelil svou první branku – 6:1. Hostům se před koncem podařil ještě jeden brejk, který skončil v tatranské síti. Gólovou tečku udělal za utkáním Poula, který se dostal přes několik hráčů a přesně zamířil – 7:2.

Tatran Rakovník: Koudelka – Eck – Kratochvíl, Vecka (65. F. Kollár), P. Kollár – L. Kapoun, Hájek, F. Kollár (46. Šíma), Poula – T. Kapoun, V. Beneš. Trenér: Milan Staněk.