SK Pavlíkov – Tatran Rakovník B 1:7 (1:1)

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, v úvodu utkání měli Pavlíkovští navrch. Několikrát také nebezpečně ohrozili tatranskou svatyni střeženou Alešem Herinkem. Snažení a útočný fotbal se pavlíkovským barvám vyplatily v 25. minutě, kdy Černý pláchl tatranským zadákům a střelou podél vyběhnuvšího brankáře rozvlnil síť – 1:0.

To bylo ale ze strany Pavlíkova vše! Postupně přebíral otěže zápasu, a to i vinou velmi chybujících zadáků Pavlíkova, Tatran. Ještě před odchodem do kabin vyrovnal brankový účet Kratochvíl – 1:1.

Kritické okamžiky nastaly pro domácí v úvodu poločasu. Konkrétně v 54., 57. a 59 minutě. Během pěti minut se dostala rezerva Tatranu do tříbrankového vedení. Nejprve prostřelil Konopáska Tvrz, a poté dvakrát zaúřadoval Pokorný – 1:4.

V tu chvíli již Pavlíkovští rezignovali. Hra Pavlíkova postrádala vše. Jediným pozitivem byl pro diváky výkon mladičkého beka Jakuba Jiříka. „Je vidět, že chce hrát a taky maká. Ostatní? To nestojí za řeč …,“ pronesl jeden z příznivců SK Pavlíkov.

Jenže Tatran byl při chuti a v ofenzivním snažení nepolevil. Čtvrt hodiny před koncem udeřil Somol, a v 82. a 86. zasadil poslední hřebíčky do pomyslné rakve Krajči, jenž uzavřel skóre na konečných 1:7.

V závěru utkání padly ještě dvě červené karty. Martin Somol z hostujícího celku skolil k zemi Petra Hamouze. Ten jej ale na oplátku častoval nesportovními výrazy.

SK Pavlíkov: Konopásek – Dvořák, Jiřík, Vodrážka, Franěk, Pánek, Seidl, Fidler, Roll, Černý, Samson (střídali Ulrich, Hamouz).
Tatran Rakovník B: Herink – Kratochvíl, Kroupa, Somol M., Pokorný, Křikava, Somol P., Kolár, Jun, Tvrz, Bricín (střídali: Volráb, Krajči)