Brzy po úvodním hvizdu domácí potrestali ztrátu míče ve středu hřiště, kterou zakončil Lacek výstavní šibenicí. Hosté měli spoustu času výsledek zvrátit, šance na to určitě měli, ale dorážka Omoviho byla až příliš slabá. Verner v závěru první půle ve vápně přestřelil.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Tatran stále dobýval branku České Lípy a stále neúspěšně. Největší příležitost zmařil Vrána, když na Omovieho volil přihrávku vzduchem. I další příležitosti hostů zůstaly nevyužity.

Trenér Tatranu Pavel Koutenský v kabině upozorňoval na vstup do utkání. „Asi marně, prvních deset minut jsme byli pod tlakem a inkasovali. Poté jsme sice hráli jen my, vytvořili si několik slibných šancí a domácí do ničeho nepustili, ale co na plat, když nedokážeme vstřelit branku. Hráli jsme s nejslabším soupeřem v soutěži, a přesto díky naší střelecké impotenci nevezeme ani bod,“ smutnil rakovnický kouč.

Tatran Rakovník: Kut – Ibraimi, Vecka, Bredler, Černý (77. Gögh) – Novák, Hynek, Verner, Kučera (66. D. Červený) – Kingsley Omovie, Vrána.