V sestavě už poněkolikáté nastoupil středopolař David Gögh a z SK Rakovník dvojice Pucholt, Hornof. Domácí nehráli špatně, měli povětšinou územní převahu, ale chyběl hlad po gólu. Nebo spíš přesné zakončení. Do břevna poslal míč hlavou Pucholt, Fujdiar nastřelil gólmana a hodně nad pálil Výborný.
Ve druhé části bylo ještě víc markantní, kdo hraje vyšší soutěž. úvodní tlak Rakovníka nebyl malý, ale pořád nic. Nutno podotknout, že velmi dobře chytal brankář Havelka. Radovat se mohli domácí až v 66. minutě, kdy míč do sítě dorazil Pucholt.

Netrvalo ani dvě minuty a Čablík postupoval středem pole na bránu soupeře. Stoper Vecka pak jeho střelu srazil tak nešťastně pro Tatran, že míč obloučkem přeletěl bezmocného gólmana a bylo vyrovnáno. Pak trvalo dvacet minut, než se skóre úplně otočilo a  Slaný dokázalo vytěžit z minima maximum. Domácí do branky nedopravili žádnou z několika šancí, z nichž jedna opět skončila na tyči – 1:3.

Tatran Rakovník: Zach – Vecka (80. Bethel) – Výborný, Hornof, Melichar – Fujdiar, Špička, Kratochvíl, Gögh, Pucholt – Havel. Trenér: Václav Eck.