Tatran Rakovník – SK Benešov 1:1 (1:1)

Vstup do zápasu Rakovnickým vůbec nevyšel, když hned v 2. minutě musel Zach po rychlém útoku hostí lovit balon ze své sítě – 0:1. Zanedlouho mohlo být srovnáno. Máče vysunul pěknou uličkou Doláka, který se řítil sám na bránu, ale nastřelil pouze benešovského gólmana. A byl to opět Máče, který o chvíli později vysunul tentokrát Doupala, který samostatní únik vyřešil přihrávkou, kterou hosté ukořistili. V 21. minutě se Tatran konečně dočkal. Doupal poslal centr na Doláka, k míči se sice jako první dostal hostující obránce, který se však nedomluvil s gólmanem, Dolák se zmocnil balonu a byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil Verner. Ve zbytku první půle byli hosté aktivnější, ale Tatran jednou zachránila tyč a vzápětí se vyznamenal domácí gólman Zach.

V druhé půli byli Benešovští lepší, ale několik šancí měl i Tatran, ale Čermákovu střelu zablokovali obránci a další nadějné brejky většinou skončily před velkým vápnem. Hosté mohli v závěru rozhodnout, ale jednou podržel Tatranské Cipra a podruhé benešovský hráč z bezprostřední blízkosti přestřelil.

„Proti kvalitním soupeři jsme si vytvořili tři, čtyři velmi dobré příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. V určitých fázích jsme byli pod tlakem, ale v obraně jsme fungovali nadstandardně a dobře chytali i brankáři. Je vidět, že tréninkovou morálku máme solidní, ale chybí tomu klid v zakončení. S účastníkem ČFL jsme uhráli remízu, což není tak špatné," zhodnotil utkání Radek Polášek a dodal. „Máme ještě pár zraněných, příprava je samozřejmě celkem náročná, ale myslím si, že jsme na správné cestě."

Tn. Rakovník: Zach (46. Cipra) – Výborný, Junek (50. Vecka), Bredler, Dratva (46. Černý. 85. Dolák) – P. Kučera, Mařík, Verner, Máče, Doupal (54. Petrák) – Dolák (50. Červenka).