Tatran Rakovník – Sokol Libiš 1:0 (0:0)

Tatranští vstoupili do prvního podzimního divizního utkání s obměněným kádrem a již po minutě hry mohli jít do vedení. Pidrman ale z bezprostřední blízkosti vystřelil příliš slabě. Hra byla během první půle poměrně vyrovnaná a do dvou velkých příležitostí se dostali pro změnu hosté. Obě šance však zmařil rakovnický gólman Cipra. Největší příležitost prvního poločasu měl v 38. minutě Mařík, který se rozběhl od půlící čáry, přešel přes několik protihráčů až do šestnáctky hostí, ale gólman Libiše Gabriel jeho stoprocentní šanci vynikajícím zákrokem zneškodnil.

V druhém poločase byli domácí ještě aktivnější a snažili se o vstřelení rozhodujícího gólu. Obránce Tatranu Mařík v 50. minutě z hranice velkého vápna přestřelil, na druhé straně se snažil Pořízek přehodit Cipru, ale ten byl na místě. Rozhodnutí přinesla 71. minuta. Nová akvizice Tatranských Dolák se z pravé strany uvolnil do středu hřiště, nahrál na Klímu, jenž z první narazil Göghovi, ten se nerozmýšlel a z dvaceti metrů poslal míč k tyči, kde hostujícímu gólmanovi Gabrielovi vypadl z rukavice a skončil v síti – 1:0. Libiš se v následujících minutách pokoušela dostat Tatranské pod tlak, ale ti již hosty do žádné brankové příležitosti nepustili a důležité vítězství si již pohlídali.

Se třemi body byl spokojen i kouč Tatranu Pavel Mareš. „Naše výhra je naprosto zasloužená, hrálo se na těžkém terénu a my měli větší chuť vyhrát, což se nám nakonec povedlo, za tři body jsem rád, ač mohlo být naše vítězství i vyšší."

Střelci: 71. Gögh David

Počet diváků: 111

Tatran Rakovník: Cipra – Novák, Pidrman (78. Ibraimi), Mařík, Výborný – Červenka (55. Gögh), Verner, Máče, Dolák (88. Petrák), Rothe (64. P. Kučera) – Klíma (90. Černý). Trenér: Pavel Mareš.