Tatran Rakovník – Brozany 2:2 (0:0), p.k.: 4:3

První poločas branku nepřinesl, naopak druhé dějství bylo gólově mnohem bohatší. Skóre otevřel v 49. minutě tatranský Novák, ale hned v následující minutě vyrovnal Benda. Hostům se dokonce v 79. minutě díky Hajrovi podařilo utkání otočit, ale Tatranští se nevzdali a v 83. minutě vyrovnal Kučera.
„Myslím si, že zápas byl velice zajímavý, soupeř velice kvalitní, Brozany přijely s kluky, kteří mají zkušenosti ze třetí ligy. My jsme k utkání přistoupili velice zodpovědně, pracovali jsme až do poslední minuty a měli jsme cíl s tímto kvalitním mančaftem nějaké body urvat, což se nám nakonec podařilo," byl rád Pavel Mareš, který ocenil vůli týmu porvat se o body. „Kluci zaslouží velkou pochvalu, že to nevzdali, i když jsme pár minut před koncem prohrávali, dokázali vyrovnat a bod navíc z penaltového rozstřelu si zasloužili."

Tatranský kouč však ví, že je stále na čem pracovat. „Některé výkony tam byly lepší, některé horší. Víme, že máme na čem pracovat, abychom naše chyby a nepřesnosti odstranili a abychom šli do dalších zápasů ještě kvalitnější."

Tatran Rakovník: Zach – Novák (73. Rothe), Výborný, Vecka (35. Petrák), Mařík – Máče (30. Doupal), Verner, Kučera, Dolák (Ibraimi), Gögh – Borsuc.