MFK Most – Tn Rakovník 0:2 (0:1)

Tatranští mohli jít v Mostě do vedení již po několika minutách hry, ale Novák mířil z trestného kopu pouze do spojnice tyče a břevna. Další šance měli Kučera a Výborný, které však vychytal domácí brankář Pompa. Ve 28. minutě se hosté konečně dočkali. Do vápna Mosteckých vnikl Rothe, kterému jeden z obránců podtrhl nohu a byla nařízena penalta, kterou proměnil Verner – 0:1.

Druhá půle nepřinesla příliš záživní fotbal, když domácí drželi více balon, ale Zacha ohrožovali pouze ze standardních situací, s nimiž si ale rakovnický brankář poradil. Když přidal v 59. minutě Máče druhý gól hostů a v závěru je podržel i gólman Zach, mohli začít Tatranští slavit důležitou výhru.

„Z naší strany to byl dobrý zápas, podali jsme velice solidní výkon, hlavně v defenzivě. I v útočné fázi jsme měli nějaké šance, z nichž jsme dvě proměnili. Most se do vyložených šancí nedostal a myslím si, že jsme zvítězili zcela zaslouženě," byl spokojen trenér Tatranu Rakovník Pavel Mareš a na závěr dodal. „Kluky bych chtěl za předvedenou hru pochválit. Závěr podzimu jsme zvládli celkem dobře a jsme spokojeni.

Tatran Rakovník: Zach – Novák, Vecka, Verner, Výborný – Petrák (64. Červenka), Mařík, Dolák (90. Černý), Rothe (74. Bredler) – Máče (85. Hejda), P. Kučera.