I když víkend sliboval fotbalovým fanouškům ještě několik dohrávek, nakonec se museli spokojit s jediným duelem II. třídy OP – záloha Tatranu hostila Roztoky.

Tatran RAKO Rakovník B – TJ Roztoky 4:0 (4:0)

Od prvních minut byli Tatranští lepším celkem a dobrá kombinace vedla ve 12. minutě k zaslouženému vedení. Beneš dlouhým míčem vysunul Kuklu, jenž mazácky obstřelil vybíhajícího mladíka Koudelku – 1:0. Pojistku přidal Kukla za pět minut z trestného kopu, kdy svojí střelou jinak dorosteneckého gólmana Koudelku překvapil – 2:0. Tatran dál zůstával usazen na polovině Roztok. Třetí branka padla ve 26. minutě, kdy si na Ogurekův rohový kop naskočil u přední tyče Varga a hlavičku přes celou branku zamířil rovnou do sítě – 3:0. Poslední slovo měl v prvním poločase kapitán Volráb, který si postavil míč na značku pokutového kopu za sražení Ondřeje Pouly. Přesnou střelou poslal Tomáška, který před pár okamžiky vystřídal Koudelku, do opačného koutu – 4:0.

Druhý poločas byl podle stejného scénáře. Hosté se sice dostali do dvou šancí, ale Honza Melč dvěma výbornými zákroky své spoluhráče podržel. Smolařem zápasu byl Ondřej Poula, který v prvním poločase spálil tři vyložené šance a ve druhé části to bylo to samé. „Vítězství je naprosto zasloužené. S prvním poločasem jsem spokojen, ale s druhým vůbec. Z tolika šancí musíme alespoň nějaké proměnit. Kdyby soupeř dostal osm branek, tak by se nikdo nedivil. Jsem rád, že se po osmnácti měsících vrátil na plac Honza Drochýtek,“ vrátil se k utkání tatranský trenér Petr Ogurek.

„Nejeli jsme k utkání s velkými cíly. Základem pro obě mužstva bylo, abychom utkání sehráli. Tatran byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil,“ uznal roztocký kouč Jan Štěpnička.

Tatran B: Melč - Novák - Volráb (46. Drochýtek), Varga, M. Kapoun - Křikava, Ogurek, M. Beneš (26. Špimr), Somol - Kukla (60. Kollár), Poula. Trenér: Petr Ogurek.

Roztoky: Koudelka (34. Tomášek) – Šulc – Maršík (82. K. Čermák), Krchov, V. Krůta – Horáček, Fikejz, Dolejš, Procházka – Mar. Čermák, L. Krůta. Trenér: Jan Štěpnička.

Zbývající utkání III. třídy Sp. Lužná B – FK Kněževes B a IV. třídy So. Panoší Újezd – M. Hřebečníky byla Komisí OFS zrušena a budou odehrána před zahájením jarní části soutěže.