FK Olympie Zdice – Tatran RAKO Rakovník 2:0 (0:0)
A Tatran nezačal vůbec špatně, měl lepší kombinaci, dobře přecházel do útoku, ale nějak mu scházela potřebná přesnost při zakončení. Na první šanci tak museli domácím nahrát sami Rakovničtí, konkrétně Kollár poslal do šturmu útočníka, ale Fiedler v brance něco umí, a tak gól nebyl. Svou chybu mohl napravit za malou chvíli, kdy Tatran kopal trestný kop po faulu na Kuklu, ale Kollár jinak pěkným obloučkem zasáhl jen tyč. Do hry se také zapojil sudí Pich, nutno však říci, že ne zrovna dobře. Ve 37. minutě byl při svém úniku podražen Bethhel, a i domácí už viděli jasnou penaltu, rozhodčí však ne. Poločas už ve svém zbytku nic objevného nepřinesl.

Tatran pokračoval v dobrém tempu i po změně stran. Kollárova smůla gradovala při dalším z trestných kopů, kdy znovu míč jen otřel brankovou konstrukci a zmizel v zázemí. Snaha Tatranu ale byla marná i při přečíslení dva na jednoho, když se volný Stuchl marně dožadoval přihrávky od Cabana, ale do vyloženě gólového postavení míč nedošel. Nakonec nabídli příležitost skórovat Rakovničtí soupeři znovu sami. Nepřesná přihrávka na polovině hřiště skončila na noze jednoho ze záložníků, který bleskově vyrazil dopředu a míč nacentroval do vápna přímo nabíhajícímu Červenkovi – 1:0. Hořko v ústech měli Tatranští krátce poté, když Cabana dalším nevybíravým zákrokem poslala obrana k zemi, ale Sudí měl nejspíše píšťalku zanesenu hlínou. Se závěrem přišlo naplnění osudu, Tatran otevřel a Červenka znovu ukázal svoji rychlost. Dírou v obraně pronikl až před Fiedlera a vše pečetil druhým gólem – 2:0.

Tatran: Fiedler – Vecka – Kratochvíl, Křikava (75. Novák), Kollár – Čermák, Caban, Kukla, Krejza – Stuchl, Bethel. Trenér: Milan Staněk.