Sokol Libiš – TJ Tatran Rakovník 2:1 (0:0)

Domácí fotbalisté se za třemi body již hnát tolik nemuseli. Už před utkáním s Tatranem Rakovník totiž měli zajištěný postup do divizní soutěže. Od úvodního hvizdu to byli rakovničtí fotbalisté, kdo udával tempo hry. Navíc Tatran prokázal své kvality zejména v defenzivní činnosti. Během úvodních pětačtyřiceti minut se fotbalisté Sokola Libiš nedostali téměř na dostřel hostující branky a brankář Tatranu Zach tak nemusel likvidovat žádnou nebezpečnější akci. Blízko k otevření skóre měl tatranský Lukáš Mrázek, který se snažil ve skluzu zasáhnout míč po centru Kučery. Bohužel, na míč nedosáhl. Po dvaceti minutách hry nadchl diváky hostující Gögh, jehož tvrdá střela jen o několik málo centimetrů minula šibenici domácí branky.

Ani do třetice nedokázali hosté z Rakovníka proměnit vyloženou šanci. V sedmatřicáté minutě dostal míč Pidrman, následně jej předal Göghovi, jenž parádní uličkou vybídl nabíhajícího Mrázka. Jeho střela však skončila na těle vyběhnuvšího domácího gólmana.

Druhý poločas nezačal pro hosty z Rakovníka dobře. Jen několik málo sekund po úvodní rozehrávce se do míče opřel Baratynsky a povedenou střelou vymetl šibenici Zachovy brány – 1:0. Rakovničtí rozhodně ale nesložili po obdržené brance zbraně a využili domácího uspokojení z vedoucí branky. Téměř po deseti minutách druhého dějství se podařilo hostům vyrovnat, když Výborný vybojoval míč a následně přesně načasovanou přihrávkou vybídl Mrázka. Ten se tentokráte nemýlil a střelou kolem brankáře vyrovnal – 1:1.
Jenže. Tatranští se přeci jen vrátili domů bez jediného bodu. Čtvrt hodiny před koncem vstřelil vítěznou branku domácích Kvilda. Ten odvážným průnikem obelstil rakovnického stopera a střelou podél Zacha zajistil výhru svému týmu – 2:1. V posledním kole krajského přeboru přivítá Tatran Rakovník na svém hřišti suverénního lídra soutěže – Ovčáry, Sokol Libiš pak bude soupeřem Sokola Nové Strašecí.

Tatran Rakovník: Zach – Výborný, Stuchl (89. Weis), Vecka, Beneš – Pidrman (57. Kudela), Verner, Konopásek (55. Čermák), Gögh, Kučera – Mrázek. Trenér: Libor Šíma.