„Od léta mám nějaké pracovní záležitosti, takže jsem nemohl dále pokračovat. Domluvili jsme se, že v příští sezoně spolupráci přerušíme," řekl Mareš, jenž nevyloučil, že se k týmu někdy vrátí. „Možné to je. S klubem jsme pracovali dobře, za dva roky jsme v divizi něco předvedli, někam jsme se posunuli. Myslím si, že spolupráce byla dobrá a pokud bude v další době zájem o další spolupráci, problém s tím mít nebudu."


Již bez Mareše nastoupili Tatranští proti Mostu, který na jaře předvádí velmi slušné výkony. Na gól diváci čekali až do 55. minuty, kdy se trefil hostující Weickert. Domácí vzápětí vyrovnali Hradeckým, avšak Mostečtí opět strhli vedení na svoji stranu. Šestou porážku v řadě odvrátil tři minuty před koncem Gögh a jelikož se v následném penaltovém rozstřelu dvakrát vyznamenal Zach, rozloučili se Tatranští s diváky výhrou.

„Z posledních týmů, se kterými jsme hráli, byla hráčská kvalita Mostu určitě nejvýš. Mančaft poskládali asi až na jaro, každopádně my jsme proti němu předvedli nejlepší výkon posledních šesti kol. Velmi dobře zachytal Radek Zach a velice solidní výkon podal ve středu zálohy také David Gögh," zhodnotil duel Radek Polášek, který byl rád, že domácí ukončili sezonu vítězstvím, byť po penaltách.

Tatran – Most 2:2, p.k.: 6:5 (0:0)

Branky: 57. Hradecký, 87. Gögh – 55. Weickert, 73. Pavlíček, rozhodčí: Nehasil – Aubrech, Hádek, diváků: 58.
Tatran Rakovník: Zach – Výborný, Vecka, Junek, L. Bredler (84. Petrák) – Rothe (70. Schwendt), Verner, Gögh, Kučera – Dolák – Hradecký (62. Máče). Mužstvo vedl: Radek Polášek.