Vydřené výhry si cení i kouč rakovnického Tatranu Pavel Mareš. „Byl to těžký zápas, neboť soupeř byl velice kvalitní, sice byl trochu uhlazený, ale ve svých řadách měl dobré a zkušené hráče. My jsme se s tím velmi dobře vypořádali, řekl bych, že na hranici našich možností. Podali jsme kvalitní bojovný výkon, dá se říci i do krve, neboť Borsuc se u hrazení srazil, odešel ze hřiště s rozbitou hlavou a skončil v nemocnici," řekl Mareš, jenž svůj tým nezapomněl za bojovný výkon pochválit. „Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a odvahu a vítězství si zasloužili."

Vyrovnaný souboj nakonec rozhodla 11. minuta, když Dolák pěkně vysunul Petráka, který vnikl až do šestnáctky a prostřelil domácího gólmana Michňu. Tatranští mohli několikrát vedení navýšit, ale nestalo se. Místo toho přišla pro Meteor možnost ke srovnání v podobě penalty, kterou však Fíček neproměnil a Tatran se tak mohl radovat s prvního venkovního vítězství.

Tn Rakovník: Cipra – Borsuc (74. Máče), Mařík, Bredler, Výborný – Novák, Dolák (93. Černý), Verner, Doupal (85. Rothe) Petrák – Kučera (94. Červenka). Trenér: Pavel Mareš.