Aby také ne. Jeho svěřenci doslova svého soka v prvním dějství přejeli. Domácím zápas do jisté míry ulehčil hostující Jiří Böhm. Ten v osmnácté minutě obdržel od hlavního sudího dvě žluté karty za protesty a následně červenou kartu. Hatrickem se v prvním dějství blýskl P. Kučera, po jedné brance přidal Novák a Mařík.

Tatranská kanonáda ovšem ve druhém poločase nepokračovala. Naopak hosté třikrát překonali tatranského Zacha a stanovili tak konečnou podobu výsledku na 5:3. „Hosté se semkli, neměli co ztratit. Byla to z naší strany taková naivita, že už se již nic nemůže stát. Ale nejen hosté, ale i my jsme si vytvořili šance, ovšem jsme je již nedokázali proměnit. Ale jinak musím hráče pochvalit," dodal Pavel Mareš.

Tatran Rakovník – SK Štětí 5:0 (5:3)Branky: 18., 32., 35. P. Kučera, 20. Novák, 44. Mařík – 58. Hrdý, 76. Stejskal, 86. Ransdorf.
ŽK: 34. P. Kučera, 37. Novák – 18., 18. J. Böhm
ČK: 18. J. Böhm
Tatran: Zach – Novák, Verner, Vecka, Výborný – Dolák (63. Petrák), Doupal (83. Hejda), Mařík, Rothe (71. Červenka) – Máče (75. Ibraimi), P. Kučera (88. Černý)