Tatran Rakovník -Aritma Praha
3:0 (3:0)

Hned od prvních minut se hrál na Šamotce pohledný fotbal a poprvé zahrozil kapitán Kratochvíl, jehož nepříjemnou střelu po zemi stačil ještě hostující gólman vyrazit na roh. S větší chutí hrající domácí se však dostali i do dalších šancí a po rychlém přechodu do útoku a pohledné kombinaci Pokorného, Kroupy a Feketeho vedli 1:0. Vzápětí si v pokutovém území dobře rozuměli Kapoun s Benešem a jejich akci zužitkoval ve druhý úspěch Kroupa.

Čtrvthodinka snů pak byla zaslouženě korunována ve 36. minutě, kdy T. Kapoun nasměroval Veckův aut k Benešovi a ten už si věděl rady. Zaskočení hosté se pak více než hře věnovali řečnění s rozhodčím Sýkorou a několika zbytečně tvrdším zákrokům.

Po přestávce se obraz hry vyrovnal, Aritma přitlačila Tatran na jeho polovinu a hned dvakrát měl možnost vyniknout gólman Procházka. Na druhé straně zaměstnal brankáře hostů střelou z vápna Brož, ale když změnu skóre nepřinesly ani standardní situace na obou stranách, utkání skončilo poločasovým výsledkem.

Tatran Rakovník: Procházka - Vecka, Kollár, Vrábík, Kroupa, Fekete, Kratochvíl, Pokorný, Drochýtek, T. Kapoun, V. Beneš. Hokejově střídali: Brož, L. Kapoun a Koloc. Trenér: Milan Staněk

MIROSLAV KOLOC