Rejšice – Tatran Rakovník 1:5 (1:2)

Fotbal se hrál pěkný, oba celky působily technicky a už od začátku se rojily šance na obou stranách. Do vedení vstoupili hosté, když v 15. minutě pěknou kolmici využil Lesniak a bez problémů poslal míč kolem vyběhlého gólmana.

Netrvalo dlouho a i domácí ukázali pěknou akci, z níž srovnali. Bohužel pro ně to byl poslední jejich gól. Do vedení se Tatran dostal opět po střele Lesniaka – 1:2.

Po přestávce nabyl fotbal ještě větší rychlosti, přesné kombinace i gólů. Během druhé pětačtyřicetiminutovky se prosadil  Schwendt, P. Kučera a J. Konopásek – 1:5.

„Spokojenost, důležité body. Myslím, že jsme docela dobře odčinili domácí zápas s Ostrou, pomohla nám rychlá branka. I když jsme pak inkasovali, naši hru jsme neopouštěli a naopak ve druhém poločase ještě přidali a hráli pěkný fotbal. Musím říct, že domácí působili také fotbalovým dojmem, chtěli s námi hrát, nezaparkovali autobus před šestnáctkou. Přesně takoví soupeři nám vyhovují a my to na ně umíme. Ve druhém poločase navíc domácí hráli jen v deseti, když rozhodčí vylučoval za brutální faul. Šancí jsme měli mnohem víc, kdyby utkání skončilo 2:9, tak by se také nikdo divit nemohl, ale i tak jsem spokojený," přiznal s úsměvem trenér Zdeněk Pichner.

Tatran Rakovník: Zach – Paul, Polášek, Stuchl, L. Beneš (84. M. Kučera) – Schwendt (76. L. Kučera), Klíma (79. J. Konopásek), Verner, P. Kučera – Klinec – Lesniak (78. Exner).