Tatran Rakovník – Sokol Černice 3:1 (2:1)

Výkon domácích byl hodně proměnlivý, byla vidět mírná převaha, ale drobné nepřesnosti snižovaly jejich kvality. Naopak mladí hosté se utkání ujali poněkud bojovně a snaha byla jejich předností. Jako první se trefil Hůla – 1:0.

Zanedlouho byl nařízen pokutový kop, když byl sražen k zemi T. Kapoun. Havel ale penaltu neproměnil. Druhý gól Tatranu obstaral Čermák – 2:0. Před poločasem ještě chyboval na polovině hřiště Vecka a Černice toto zaváhání potrestaly – 2:1.

Druhé dějství bylo pohledné, ale tatranské fotbalisty provázela obrovská smůla v zakončení, dokonce by se dalo říci, že útočné řady jim chyběly. Přesto se ještě jednou trefili - 3:1. Před brankou se ocitl několikrát Tvrz, ale střela byla vždy vypuštěna hodně mimo branku. Sekyra sice aktivně napadal obránce Černic, ale byl bohužel jediný. Ani ten se nedostal k povedenému zakončení. Hru směrem vpřed mírně oživil Stuchlý, ale diváci přesto gól již neviděli.

Pěkný přechod od stopera Vecky až po krajní zálohu byl naprosto v pořádku, ale tam většinou pohledné kombinace končily. Černice se dostávaly do útoku jen ojediněle, ale vždy byl jejich přechod celkem nebezpečný. Vše ale dokázala rakovnická obrana uhlídat dříve, než musel být v brance ohrožen Herink. Zápas tedy skočil tak, jako v poločase prvním a divákům byla nastolena gólová dieta.

Tatran Rakovník – kdo zasáhl do hry: Procházka, Herink, Kroupa, Vecka, V. Beneš, Havel, Melichar, Stuchlý, T. Kapoun, Sekyra, M. Urik, Hůla, Čermák, Bricín, Rasocha, Tvrz, D. Jun, Kokšál. Trenér: Václav Eck.

Rozhodčí: Sýkora, Titlbach, Fejfar.