Na skoro domácím hřišti se rakovnické hráčky zakously do svého soupeře hned od prvního hvizdu. Ve 3. minutě už vedly po rohovém kopu Lodeové, který k překvapení všech skončil v síti – 0:1. Pak se dvakrát v 8. a 22. minutě prosadila Dubcová, v 28. a 42. Vajcová – 0:5.
Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první.

Hned v úvodu v 47. minutě skórovala Novotná – 0:6. Na další gól se ale čekalo až do 70. minuty, kdy se hlavou prosadila Zelenková, v následující minutě dovršila hattrick Dubcová – 0:8. V 83. minutě se trefila i střídající Stránská a v 87. minutě vylepšila vynikají střeleckou bilanci svým čtvrtým gólem Dubcová – 0:10.

„Již od prvních minut nebylo pochyb o našem vítězství. Soupeř působil dost odevzdaně a jenom odkopával míče. Utkání jsme odehrály v tréninkovém tempu a je jenom škoda, že jsme nevyužili další vyložené šance,“ dodal k rozhodlému utkání trenér Milan Klos.

FKR: Pavlíčková – Andrová (46. Brabcová), Vedralová, Krobotová, Lodeová – Káňová, Novotná, Zelenková, Dubcová – Vajcová (46. Stránská), Roubíková (46. Kieryková). Trenér: Milan Klos.

ZDENĚK ANDR