Již od úvodu Nové Strašecí na hřišti dominovalo. Svoboda svými střelami jen prověřil hostujícího brankáře. Stejně se počínal Trnka, Ludvík i Krupička, kterého zastavil zvednutý praporek. Ve 25. minutě Trnka precizně vysunul Svobodu, který si v situaci před gólmanem poradil na výbornou. Do poločasu mohl zvýšil Lukáš Mrázek, ale pokus o přelobování skončil mimo tyče.


Dobývání rejšické branky pokračovalo i po přestávce, nebezpečné šance Lukáše Mrázka, Trnky i Krupičky ale brankář zlikvidoval. Tvrdou střelu Mžourka Novák vyrazil ale pouze k němu samému. Po kličce byl faulován Mžourek a Palko nařízený pokutový kop proměnil. Poslední slovo měl Svoboda, který využil přihrávku od L. Mrázka a střelou na zadní upravil na konečných 3:0.


Úspěšné působení u mužstva má nový trenér Petr Svoboda. „Už minulý zápas jsem klukům v kabině říkal, že bez bojovnosti a chuti to nepůjde. Přestože jsme měli jen jednoho hráče na střídání to všichni odmakali a na hřišti nechali sto procent. Výsledek mohl být vyšší, koncovka nás trápila i minulý týden. Klukům chci poděkovat, byly to zasloužené body,“ je spokojen s výhrou i s přístupem svých svěřenců Petr Svoboda.


Sokol Nové Strašecí: Pešek – Beneš, Bláha, Pařízek, Palko – Ludvík (46. Soukup), Mžourek, L. Mrázek, Krupička – Svoboda, Trnka.