Čáslav B – Tatran Rakovník 3:3 (1:2)

Na utkání opět nebyl Libor Šíma z rodinných důvodů, a tak měl vše pod taktovkou Zdeněk Pichner. Ale vybírat si moc nemohl. Oba obránci (Výborný a L. Beneš) odpykávali trest za karty, další hráči jsou po zranění (Gögh, Schwendt, Čermák i Šika).

Hosté se ale dostali do vedení 3:1 zásluhou Pidrmana, Mrázka a Kučery, což bohužel nedokázali udržet. Trochu napodobili své spoluhráče z Tatranu B v minulém zápase proti Unhošti.

Také vedli 3:1 a nakonec jen remizovali. V závěru, když už byl stav 3:3, se hosté ještě obávali, aby nakonec vůbec odvezli alespoň jeden bod. Ještě že byl v brance výborný Zach, který jednu ránu vychytal, druhá střela mezi tyče nemířila.

„Spokojený s výkonem ani výsledkem vůbec nejsem. Měli jsme odvážet jasné tři body, navíc ze hřiště soupeře, který je poslední a měl 14 bodů. Chápu, že jsme byli oslabení a také si vážím toho, že alespoň dorostenci pomohli, kteří měli svůj zápas, stejně jako nějací hráči z B týmu, ale takové chyby nemůžeme dělat. Vedeme 3:1 a trestuhodně soupeři darujeme dvě branky. Naše defenzíva nepracovala dobře, takové góly jsme domácím vyloženě nabídli. V závěru jsme se ještě strachovali, aby utkání skončilo alespoň remízou," zhodnotil utkání nespokojený kouč Zdeněk Pichner.

Tatran Rakovník: Zach – Stuchl, Vecka, Weis – V. Mutinský (75. Pavel Šíma), J. Konopásek (28. Vrána. 73. Tauš), Verner, Melichar, Pidrman (73. Jiřík) – L. Mrázek, P. Kučera. Trenér: Zdeněk Pichner.