Oráčov - Sýkořice 5:3 (4:3)

Sýkořici se vstup do zápasu vyloženě povedl. Uběhly teprve tři minuty a první zásah si připsal Vančura, jehož hlavičku vyrazil Kratochvíl pouze na tyč, odkud balon spadl do branky – 0:1. Pro hosty to vypadalo dobře asi jen deset minut, pak P. Šťastný po odvráceném rohu zůstal za obranou a dorážel míč do branky – 1:1.

Za chvíli se radoval i oráčovský Flajšingr, který zamířil přesně z trestného kopu – 1:2. Když to bylo zanedlouho ještě 3:1, o což se zasloužil podruhé P. Šťastný, málokdo věřil v obrat. Ale stalo se tak. Hosté dokázali ještě dvěma góly Kuthana srovnat. Nejprve tento nováček v dresu Sýkořice skóroval po chybě gólmana Kratochvíla, kterému vypíchl balon a podruhé potrestal chybující obranu domácích – 3:3. Rázem vypadalo všechno jinak, ale těsně před koncem první půle zaúřadoval obávaný střelec Jeníček, jenž hlavou vrátil vítězství domácím – 4:3.

Ve druhé půli už se Sýkořice na žádný gól nezmohla, ale Oráčov ještě nevýšil skóre na dvoubrankový rozdíl. Po centru S. Vachtla dal na konečných 5:3 Pfeifer.

„Všechny góly jsme si dali vyloženě sami po hrubých chybách v obraně. Nepokryli jsme hráče, takže s obranou činností jsem nespokojený,“ vyjádřil se trenér Klouček.

Esta Oráčov: Kratochvíl – Vachtl R., Paulus (65. Tokar), Pfeifer, Flajšingr (80. Marek) – Vachtl S., Altman, Šťastný, Katona P.- Bařtipán, Jeníček.

Sokol Sýkořice: Hašek – Horáček (85. Karas), Linc Martin, Brabec, Šulc – Prach, Hříbal, Mutinský, Vančura ( 65. Linc P. st.) – Kuthan, Linc P. ml.