Trnavan Rožďalovice – FC Jesenice 4:1 (3:0)
Jeseničtí odjeli k nováčkovi naladěni bodovat a prvních pětadvacet minut to také tak vypadalo. Nadějné šance Mir. Worofky a Hlavsy ale v síti neskončily. Pak přišla 25. minuta, Učík neuhlídal nástup Hurta, a ten nedal Procházkovi šanci – 1:0. Opaření hosté v dalších minutách nechali ještě dvakrát vyniknou svého gólmana při domácích akcích, ale ve 37. minutě při domácí narážečce na jeden dotyk poslal Gregor míč rovnou do nohy Slunéčkovi a bylo to 2:0. Stejný hráč pak přidal v závěru první půle třetí gól, když Jesenice kopala tresný kop, ten se zastavil ve zdi domácích hráčů, míč si vzal na nohu Slunéčko, vydal se do brejku. Stíhající Mar. Worofka ale upadl a rožďalovický hrot zase na Procházku vyzrál – 3:0.

Ve druhém poločase se Trnavan dobrých dvacet minut bránil, ale jediný jesenický úspěch neplatil pro ofsajd, stejně jako Dubského střela nepřinesla gól, neboť zamířila do tyče. Nakonec se ale opět domácí osvobodili a Slunéčko si při brejku udělal z hostí kuželky, aby následně vstřelil svůj třetí gól – 4:0. Zlomená Jesenice se dočkala až v poslední minutě, kdy už nedůrazná obrana nechala vystřelit Zuyeva – 4:1.

„Jsem znovu velmi nespokojený s naším výkonem venku, vždyť ze tří zápasů si vezeme devět gólů v naší síti. Opět se projevily individuální chyby jednotlivců, ale není je za koho vyměnit. Teď se musíme připravit na derby se Strašecím a nastoupit do něho s otevřeným hledím,“ řekl k utkání trenér Jesenice Weis.
Jesenice: Procházka – Mar. Worofka, Dubský, Otcovský , John (46. Setnička) – Gregor (55. Mir. Urik), Hlavsa, Zuyev, Ujčík (46. J. Urik) – Havel, Mir. Worofka. Trenér: Zdeněk Weis.
Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 3:1. Diváků: 200.