Poprvé se představil pražský tým FC Warriors, který předvedl velice pohledný futsal. Bez prohry jsou zatím FC Kings a Pražáci.

V individuální disciplíně střelců vede zatím Tomáš Koch (Branov) s šesti góly. Čím dál víc začínají oddíly vyzrávat a diváci, kteří zápasy navštěvují, musejí být s předvedenou hrou jistě spokojeni.

R. Třtice – So. Branov 2:3 (1:2)

Branky: Trkal Jakub, Škutchan Radek - Havel Martin, Mžourek Martin, Koch Tomáš. Rozhodčí: Titlbach Marek, Sýkora Antonín. ŽK: Zázvorka Ondřej - 0. ČK: Škutchan Radek - 0.

FC Kings – So. Řevničov 4:3 (1:2)

Branky: Beneš Petr 2, Kandler Zdeněk, Vávra Jakub - Tóth Marek 2, Hošek Jiří. Rozhodčí: Titlbach Marek, Sýkora Antonín. ŽK: Vávra Jakub - 0.

So. Branov – FC Přílepy 8:3 (4:0)

Branky: Koch Tomáš 4, Mžourek Martin 2, Šika David 2 - Vaníček Radek 3. Rozhodčí: Mokrejš Tomáš, Sýkora Antonín.

So. Branov – Warriors „B“ 1:3 (0:2)

Zápas sliboval kvalitní vystoupení, a to se naplnilo. Branov byl sice tlačen více do defenzívy, ale problém byl mnohdy v tom, že útočník Koch neměl s kým kombinovat, Naopak hráči Warriors se nebáli přejít dopředu ve třech a často své soupeře přečíslili.

Hezké individuální dovednosti předváděl pražský hráč Radek Štípek. Hra na jeden dotek zvítězila a Warriors si právem připsali ze svého prvního zápasu výhru.

Branky: Suchý Petr - Brychta Pavel, Látal Marek, Štípek Radek. Rozhodčí: Mokrejš Tomáš, Fejfar Jakub.

TJ Slabce – R. Třtice 4:4 (3:2)

Většina lidí by tipovala na vítěze Rekreu, to by se ale šeredně spletla, protože to byl velmi vyrovnaný boj, ale zároveň kvalitní. I na hráčích bylo vidět, že hrají s chutí. Ta jim přinesla čtyři branky na každé straně a je nutno říct, že Slabce šly svým výkonem hodně nahoru.

Neměly sice nikoho na střídání (což je u nich klasika), ale to jim vůbec nevadilo. Třtice kopala dvakrát devítku a ani jednu nedala, přispěl k tomu i dobrý výkon gólmana Kleknera. Poslední minuty byly až děsivě vyhrocené, ale zdravě. Dvě vteřiny před koncem to bylo ještě 4:3 a Zázvorka v poslední chvíli vyrovnal – 4:4.

Branky: Helebrant Martin 2, Vicjan Jakub, Čiha Jiří - Zázvorka Ondřej 2, Trkal Jakub 2. Rozhodčí: Titlbach Marek, Fejfar Jakub. ŽK: Klekner Vladimír, Čiha Jiří - Kováčik Jan.

FC Přílepy Warriors „B“ 1:7 (0:5)

Nováček soutěže a kvalitní tým z Prahy. Tak to vypadalo i na parketu. Ale snahu nelze Přílepům upřít. Hned v úvodu měl dokonce zajímavou šanci Vaníček, ale minul. Během prvního poločasu padlo ze strany Warriors branek pět, většinou po kombinačních akcích.

Slabou náplastí byl jediný gól Přílep ve druhém poločase, když došlo k nedorozumnění mezi R. Štípkem a brankářem. Toho hned využil Kutílek a trestal – 1:5. Před koncem, za stavu 1:6 vyběhl gólman Holzbauer a zezadu strčil do protihráče. Následoval faul a žlutá karta.

Při udělování karty ale brankář „cvrnknul“ rozhodčímu Fejfarovi do rukou, za čož následovala jasná červená karta. Po zatleskání a přirovnání rozhodčího k dovíčemu opustil brankář halu.

Rukavice si navlékl Látal a vše se dohrálo už v poklidu. Je škoda, že takový tým, dokonce s mometálním vedením o pět gólů si tohle dovolí, protože za hloupost brankáře bude nejspíš trpět celý tým. O trestu pro Holzbauera rozhodne disciplinární komise, v návrhu je čtyři až sedm utkání stop.

Branky: Kutílek Jiří - Látal Marek 3, Brychta Pavel 2, Yessirrcgcoon Yerzhan, Štípek Michal. Rozhodčí: Fejfar Jakub, Mokrejš Tomáš. ŽK: 0 - Holzbauer Martin. ČK: 0 - Holzbauer Martin.