Hosté si vypracovali pouhé dvě šance, obě však zkategorie gólových. Nejprve ve 23.minutě po rohovém kopu Kroupy mířil Duškův volej ktyči domácí branky, ale gólman míč vytěsnil mimo. O dvě minuty později vybídl gólman Aksamit dlouhým výkopem kbrejku Sajnera, jeho střelu zúhlu gólman pouze vyrazil, nikdo zdobíhajících hráčů však na míč nedosáhl. Vzápětí přišel trest. Znáhodné akce po centru od postranní čáry prošel míč celým pokutovým územím až ke zcela osamocenému Zavadilovi, který bez problémů prostřelil gólmana – 1:0.

Přesto hosté i nadále hráli aktivněji a snažili se o vyrovnání. Po neodpískaném faulu na Knapa se však do brejku dostali domácí, vzávaru před brankou se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde se do něj ideálně opřel Sommer a zvýšil vedení domácích na 2:0.

Akce hostí značně poklesly hned vúvodu druhého poločasu, kdy byl opět faulován Knap, přesto se pokračovalo ve hře a domácí Maroušek zrychlého brejku přehodil vysunutého gólmana – 3:0. Ani třetí branka však nesrazila hosty na kolena. Kobratu zavelel Koláček, když v52. minutě zatáhl po pravé straně, našel Sajnera, jehož zblokovaná střela se odrazila na hranici velkého vápna a Knap prostřelil domácího gólmana – 3:1. Šanci snížit měl v68.minutě po Duškově ideálním centru Rendl, ale zcela osamocen zmalého vápna přestřelil.

Další impuls do hry hostí přineslo dvojnásobné střídání v74.minutě. Kroupův rohový kop přičísl hlavičkou Knap a upravil na 3:2. Domácí se začali strachovat o výsledek, snažili se kouskovat hru a brzdit hosty za každou cenu. Přesto vyrovnávací branka visela ve vzduchu. Nejblíže kní měl v82.minutě do třetice Knap. Dušek rozehrál trestný kop způlící čáry až do velkého čtverce, Knap sice míč ideálně netrefil, přesto ho nasměroval do branky, vracející se domácí obránce však vposledním okamžiku zprázdné branky míč vykopl. A když ani Burešova hlavička po rohovém kopu Duška o minutu později neskončila vsíti, odešli Mutějovičtí zutkání bez jediného bodu.

Branky: 52‘ a 74‘Knap

Sestava: Aksamit – Dušek, Roubík, Kroupa, Bureš – Knap, Koláček, Rendl (74‘Šťastný), Rosa – Pichner (74‘Holý), Sajner