Kunice – FC 05 Zavidov 2:1 (2:0)

Podle trenéra Zavidova Jaroslava Hamouze však podal jeho tým lepší výkon než v předchozích případech, kdy odešel ze hřiště poražen. „Přestože jsme opět prohráli, byla to už prohra se zdviženou hlavou. Hra měla hlavu i patu, hráči bojovali, o výsledek se prali až do konce, bohužel i jinými vlivy se nám nepodařilo zvítězit. Zápasu by více slušela remíza."

První branku Kunic vstřelil v 33. minutě Skála, který se dostal k odraženému balonu a jeho rána se odrazila od břevna do šibenice – 1:0. Hned o minutu později střela Zderadičky podjela zavidovskému brankáři Kuklovi pod rukami a skončila v síti – 2:0.

V druhém poločase byli Zavidovští jasně lepší, hnali se za vyrovnáním a naději na bodový zisk vykřesal v 58. minutě Geier – 2:1. Více však již hosté nestihli a tak odjeli z Kunic nakonec s prázdnou.

Zavidov: Kukla – Hvězda, Pichner, Devera, Beneš (89. A. Kraus) – Dvořák (61. Zuda), Špička (67. Krejza), Ryšlavý, Geier – Žďánský, Korčák.