Čáslav B – Tatran Rakovník 3:1 (1:0)

Do 20. minuty diktovali hosté tempo, a kdyby býval Kudela proměnil vyloženou šanci, mohlo se vše vyvíjet úplně jinak. Bohužel pro Rakovník to byli domácí, kdo vstoupil do utkání gólem. Jenže tak lacino. Hosté namazali Maxovi (posila z áčka) přímo na kopačku  – 1:0.

Zápas začal mluvit v neprospěch Tatranu. Čáslav bránila v deseti lidech a stačilo jí počkat si na brejky. Po poločasové přestávce, kdy trenér hostí trochu prostřídal sestavu, přišla ale další hrubka.

Když už to tedy bylo 2:0, za tři minuty poslal Vecka do šance P. Kučeru, a ten bombou nedal gólmanovi šanci. Přišla nová šance zápas otočit, ale v takovém vedru už se útočí do plných těžko.

„Tohle hrálo stále do karet domácím, protože my jsme museli vynaložit sílu na vyrovnání, oni jen kontrolovali. Pak jsme dokonce srovnali na 2:2, ale Kudela byl podle pomezního v ofsajdu. Mně se to tedy moc nezdálo," informoval nás trenér Václav Eck.

Definitivní snahu hostů na otočení utkání zhatil domácí borek, který šel od půlky sám do otevřené obrany a nikdo ho nedokázal zastavit – 3:1.

„Rozhodl první gól, který jsme bohužel nedali my.  Měli jsme tady alespoň bodovat, protože soupeř, byť posílen o pár hráčů z A mužstva, takové kvality neměl. My nesmíme dělat takové hrubky jako dnes, protože to byly pro soupeře hrozně laciné góly. Nesmí se stát, aby útočník šel od půlky sám na našeho gólmana a nikdo ho nezastavil. Domácím stačilo zodpovědně bránit. Pro mě to je určitě ztráta," zhodnotil zápas lodivod Václav Eck.

Tatran  Rakovník: Zach – Vecka – Kratochvíl (53. Melichar), Havel, Hornof – L. Kučera (82. Servus), Stuchl, Gögh, P. Kučera – Kudela, Fujdiar (46. Výborný).