FK Teplice B – SK Pavlíkov 4:0 (2:0)

Utkání začalo pro hosty studenou sprchou. Již ve druhé minutě zápasu utekla po pravé straně domácí hráčka a nekompromisní střelou poslala svůj tým do vedení – 1:0. V páté minutě zápasu se situace opakovala. Domácí rychlá útočnice utekla tentokráte po levé straně, poslala do pokutového území centr, ve skrumáži před hostující brankářkou Kulhánkovou se nejlépe zorientovala teplická hráčka a pumelenicí nedala brankářce sebemenší šanci – 2:0. Teprve až poté začaly hostující hráčky hru opticky vyrovnávat, ale ani jeden z týmy nedokázal již vstřelit branku.

Stejný obraz hry

Druhý poločas měl stejný průběh jako ten první. Teplické hráčky své brankové příležitosti zahazovaly jak na běžícím pásu. Pavlíkovské „lvice“ vyšly ze zápasu střelecky na prázdno. Sice několik málo střeleckých možností se jim domácí dovolili, ale ani jedna střela nezapadla za záda teplické brankářky. V 71. minutě předvedli domácí pěknou kombinační akci. Po křídle opět prchla rychlonohá teplická hráčka, poslala míč přesně na hlavu své spoluhráčky, která opět nemilosrdně zakončila – 3:0. Poslední slovo v zápase měly kdo jiný než teplické hráčky. Čtyři minuty před závěrečným hvizdem vybídla domácí hráčka skvělou kolmicí mezi pavlíkovské hráčky svoji spoluhráčku. Ta své sólo pečetila čtvrtou brankou v síti Pavlíkova.

„Nezvládli jsme úvod zápasu, kdy rozhodly naše individuální chyby. Bohužel bez přístupu k samotnému utkání, nasazení, bojovnosti a bez tréninku se nedá hrát,“ komentoval trpce utkání pavlíkovský lodivod Miroslav Macák.

SK Pavlíkov: Kulhánková – Bártová, Dolejšová, Pospíšilová, Šarlingrová, Lucie Macáková, Mladá, Broumová, Pavlíčková, Procházková (56. Koucká), Hejdová.

Trenér: M. Macák