O nejlepší „domácí flek“ tedy bojovaly: TJ Roztoky, Tatran Rakovník a dvě mužstva SK Rakovník. Dalšími účastníky byly SK Střešovice, Spartak Lubenec a SK Černčice. Zahajovací duel mezi TJ Roztoky a Tatranem Rakovník přinesl hned na úvod drama a nakonec i spravedlivou remízu.

Vůbec týmy z našeho regiony převyšovaly ostatní účastníky, a tak není divu , že se nakonec na medailových pozicích objevily právě ony. Za očekáváním naopak zůstal SK Střešovice, který měl patřit k favoritům, jenže se mu nepovedl vstup do turnaje, když po velké převaze a řadě neproměněných šancí prohrál s mužstvem z Černčic, které nakonec obsadilo šestou příčku 0:1.

Také v zápasech s SK Rakovník a Tatranem sahaly Střešovice po bodech, ale vždy prohrály tím nejtěsnějším rozdílem. Sedmý v pořadí Spartak Lubenec odjel z Rakovníka bez bodu, ale třeba s Tatranem prohrál 1:2 a potrápil i TJ Roztoky.

Tým od Berounky porazil SK Rakovník B, Lubenec a Černice a společně s úvodní remízou s Tatranem získal deset bodů. Tento bodový zisk nakonec stačil na velmi pěkné třetí místo.

Druhý tým SK sice z favority prohrál, ale poradil si s Lubencem i Černčicemi a obsadil pátou příčku. Poslední zápas turnaje svedly proti sobě SK Rakovník A a Tatran Rakovník. Utkání slibovalo velmi vyrovnané, zajímavé a kvalitní utkání.

Fotbalistům SK stačila k vítězství na turnaji i remíza. Ve velmi pěkném zápase padla pouze jediná branka, a to do sítě Tatranu. Prvenství, v historii Memoriálu Miloslava Krause již potřetí, získali hráči SK Rakovník.

Ke kvalitě turnaje přispěl beze sporu svými výkony i rozhodčí Marek Titlbach. Ceny pro všechny týmy předala manželka Miloslava Krause, paní Jana. Z jejích rukou dostal individuální ocenění nejlepší brankář turnaje Adam Beneš z Tatranu Rakovník a trenéři vyhlásili i nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal Robert Hamouz z SK Rakovník.

Konečné pořadí turnaje

1. SK Rakovník A 6 6 0 0 22:1 18
2. Tatran Rakovník 6 4 1 1 16:5 13
3. TJ Roztoky 6 3 1 2 8:7 10
4. SK Střešovice 6 3 0 3 11:5 9
5. SK Rakovník B 6 2 0 4 12:14 6
6. SK Černčice 6 2 0 4 3:20 6
7. Spartak Lubenec 6 0 0 6 2:22 0

BEDŘICH KOCH, BIANKA JOGLOVÁ