Výsledky 1.kola

FC Fokeful – TJ Roztoky 5:1 (1:0)
Branky: Červený 3, Rohla 2 – Kaplan.
První branku letošního ročníku vstřelil, po spolupráci se Sklenkou, J. Červený ve třetí minutě. Roztoky si přes inkasovaný gól nevedly vůbec špatně a několikrát ohrozily domácího Peška. Obhájce trofeje dobře kombinoval, ale další branky přidal až v druhé půli. Nakonec domácí dokázali navýšit skóre po ukázkových akcích až na 5:0, když o nulu přišel brankář Fokefulu Pešek až v poslední minutě.

Juventus Beer – FC Ulehle 6:2 (2:1)
Branky: Havel 3, Vodrážka, Vávra, Bechner – Krejčí, Vejvoda.
Oslabený tým FC Úlehle přišel oproti loňskému ročníku o několik svých opor, které oblékly dresy ostatních účastníků Viola cupu. První půle byla velmi vyrovnaná a Kvasnička v brance „Juve" se měl co ohánět. Rozhodující náskok získali domácí mezi 13. a 16. minutou, kdy se prosadili Havel a Vávra, a zbytek utkání byl pouze otázkou skóre.

Baník Lubná – FC Fokeful 3:8 (3:4)
Branky: Varyš 2, Trejbal – Červený 4, Tvrz 2, Pešek, Pucholt.
Lubná, coby nováček soutěže, si nevedla vůbec špatně a v první půli držela, především střelecky, s favoritem krok, když v 11. minutě srovnal Trejbal na 3:3. Na konci prvního dějství vstřelil domácím gól do šatny Pucholt, a protože ve druhé části se již trefovali pouze jeho spoluhráči, získal obhájce druhou výhru v turnaji. Perličkou zápasu je první zásah brankáře ve hře. Pešek po rohu zachytil míč do své náruče a krásným výkopem pokořil kolegu Brabce, který stál daleko od brankové čáry.

Elektro Viola – Redoby Team 6:3 (3:2)
Branky: Podroužek 2, Urma 2, Exner, Hanuščík – Ryšlavý A., Kraus, Sláma.
První dějství byl zápas bez obran se spoustou zakončení na obou stranách. Druhá půle byla už více o bránění, domácím se podařilo zvýšit díky Podroužkovi na 4:2 a tento stav držet až do samého závěru.
Ve 20. minutě snížil Ryšlavý na 4:3 a tým Redoby se chystal nadechnout k závěrečnému náporu. Drama odvrátili Podroužek a po něm Exner, který upravil na konečných 6:3 pro Violu.

TJ Roztoky – Juventus Beer 1:9
Branky: vlastní – Vávra 2, Bechner 2, Havel, Vodrážka, Polák, Mašek, vlastní.
První minuty se domácím ještě dařilo s Juventusem držet krok. Hosté poté, mezi sedmou a desátou minutou, vstřelili čtyři branky a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Roztoky sice stejně jako v prvním zápase měly poměrně hodně šancí na snížení, ale v koncovce selhaly a ze hřiště odešly jednoznačně poraženy.

FC Úlehle – Elekro Viola 5:1 (4:1)
Branky: Krejčí, Hanych, Šnajdr, Holeček, Vejvoda – Urma.
Hráči Úlehle se z prvního zápasu poučili, dobře bránili a trestali chyby svého soupeře z rychlých brejků. Skóre otevřel již v první minutě Hanych. Další branku přidal v osmé minutě Vaníček a Vejvoda zvýšil již na 3:0. Urma vzápětí snížil, avšak tříbrankový náskok vrátil domácím důrazný Krejčí po spolupráci s Holečkem – 4:1 .
Ve druhé půli se divák ve sportovní hale rozhodně nenudil. Žádný brankostroj se sice nekonal, ale šancí bylo k vidění spoustu. Několikrát Řepku v brance domácích zachránila branková konstrukce, a když k tomu přičteme i úspěšné zákroky, není divu , že si tým Úlehle připsal první letošní vítězství .

Baník Lubná – Redoby Team 6:7 (4:2)
Branky: Varyš 4, Trejbal, Brabec – Ryšlavý 2, Sláma 2, Koch, Ždánský, 
A. Kraus.
V nejdramatičtějším utkání první kola se dvakrát ujala vedení Lubná, ale Redoby dokázal pokaždé srovnat – 2:2. Mezi 8. a 13. minutou se podařilo Lubné odskočit až na 5:2, když pátou branku vstřelil brankář domácích Brabec, který se vydal na útočný výlet. Hráči Redoby se probrali a díky Ryšlavému, bombě Kocha a nenápadné střele Krause vyrovnali na 5:5.
V posledních dvou minutách završili hosté neskutečný obrat a ujali se vedení – 7:5 . Poslední slovo měl 25 vteřin před koncem Varyš, ale víc už Lubná nestihla.

Elektro Viola – Senomaty 10:3 (3:1)
Branky: Podroužek 3, Hanuščík 3, Exner 2, vlastní – Eichler, Polcar, Zápal.
Nejrychlejší branka letošního ročníku byla k vidění v posledním zápase prvního kola. Už v 11. vteřině pokořil gólmana Drahoňovského Exner. Senomaty se nestačily vzpamatovat, když vzápětí inkasovaly díky vlastenci podruhé. Po ledové sprše domácí snížili, ale do sirény přidal další branku Violy Podroužek 3:1. Vstup do druhé části měli berani impozantní a díky Zápalovi snížili na 3:2. Poté však přišly chyby v bránění a zkušení elektrikáři je tvrdě trestali. Nakonec dosáhli dvouciferného vítězného výsledku.

Pořadí po prvním kole:
1. Juventus Beer ⋌2 2 0 0 15:3 6b.
2. FC Fokeful ⋌2 2 0 0 13:4 6b.
3. Elektro-Viola ⋌3 2 0 1 17:11 6b.
4. FC Ulehle ⋌2 1 0 1 7:7 3b.
5. Redoby Team ⋌2 1 0 1 10:12 3b.
6. Baník Lubná ⋌2 0 0 2 9:15 0b.
7. Senomaty ⋌1 0 0 1 3:10 0b.
8. TJ Roztoky ⋌2 0 0 2 2:14 0b