Přesně to se stalo v neděli v Čisté. Hrála zde Olympie Rakovník a celý zápas probíhal relativně klidně, Tím spíš, když hosté vedli 3:0 a spoustu šancí zahodili. Jenže najednou se domácí dostali na dosah, když snížili brankami Bedenka a Jopy. To už byl ale konec zápasu, který ovšem ne všichni unesli…

Čistecký Michal Pavlis přišel k Lubošovi Kozákovi a udeřil ho pěstí. Je možné, že mezi hráči probíhala potyčka již při vyhroceném závěru utkání, ale takový šok nikdo nečekal.

„Když jsme v 90. minutě dostali gól na 2:3, ukázal hlavní rozhodčí, že nastaví 2 minuty. Domácím se to zdálo málo a začali na nás sprostě pokřikovat, hlavně diváci. Když jsem odpovídal, že mohla Čistá dostat i více gólů, začal se do mě kdosi navážet. Najednou mě zezadu chytil a dal mi bombu. Tekla mi krev, mám to pořád oteklé, ale naštěstí mám zuby. Měl jsem tam kamarády, jezdil každý rok na turnaje, ale Čistá pro mě skončila.  Nehraje nic a pak ještě tohle," vysvětloval nehezký moment sám postižený hráč Rakovníka Lubomír Kozák.

Ve čtvrtek odpoledne se dozvíme, jak disciplinární komise rozhodne – tedy jaký trest Pavlisovi uloží.