SK Rakovník B – Olympie Rakovník 1:1, p.k: 2:4

Emotivní derby začalo lépe pro hosty, když v 11. minutě unikl Kýzlovi hostující útočník Číhař, který udělal kličku domácímu gólmanovi Hrbkovi a otevřel skóre utkání – 0:1. Vedení vydrželo hostům pouze tři minuty, když se po rohovém kopu prosadil Hertl – 1:1. Poté se vyznamenávali oba gólmani, kteří svůj tým několikrát podrželi a tak se skóre utkání do konce utkání již nezměnilo. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté z Olympie.

„Jsem velice mile překvapen ze zisku dvou bodů, neboť jsem měl velké problémy se sestavou, máme velké množství zraněných hráčů, ke kterým přibyl i Martin Kokšál, takže jsme museli hodně improvizovat," uvedl hned na úvod trenér Olympie Antonín Sýkora, jenž si úroveň utkání prvního se čtvrtým týmem soutěže pochvaloval. „Utkání bylo velice pohledné a na okresní přebor mělo velkou kvalitu, domácí SK bylo hodně posílené. První půle celkově vyzněla tak 60 ku 40 procentům pro domácí. Druhou půli jsme začali velmi dobře, prvních dvacet minut jsme byli jasně lepší. Několik kluků z SK hrálo v sobotu za áčko a bylo to znát, poté se hra přelívala ze strany na stranu, nás několikrát podržel brankář Šíma a musím pochválit také Kubu Čihaře, na kterého rychlostně neměli ani ti mladí kluci. Dnes musím před kluky smeknou klobouk, jsem hrozně rád, že to takhle dopadlo."

SK Rakovník B: Hrbek – Vydra , P. Tvrz, Plaček (13. Krupička), Z. Červený – Hertl, Kaňák (52. J. Červený), Hamouz (35. Cibulka), Kýzl – Bystřický (15. Fojtík), Kučera.

Olympie: Šíma – B. Koch, Křováček, Havel, Kalfiřt – Ogurek, Kolář (11. Filip), Rous, T. Koch – Číhař, Dyršmíd.