ČL Kolešovice – FK Kněževes 1:1 (0:0)

Utkání povzbuzovalo hodně diváků, tribuny byly zaplněné. Fotbal byl plný soubojů, šancí, ale i barevných karet. Utkání rozjely standardní situace, ze kterých ale hosté nic nevytěžili.

Domácí hrozili spíše z brejků. Kněževes se stejně jako v předchozích zápasech soustředila na ofsajdovou práci, která jim vycházela, protože v pasti nachytali několikrát Kozáka a další hráče domácích.

Nic výrazného se nedělo a ani šance nepřicházely. Postupem času se ale začínali domácí dostávat do hry. Pokusy Barthela, Polánka, poté i Kozáka a Roubíka nebyly vyslyšeny. Snahu měl i Krumhanzl, ale byl moc daleko. Ve druhém poločase měli domácí stále víc ze hry.

Kněževes by možná také mohl zahrozit, kdyby rozhýbal domácí hráče a nesnažil se prosadit individuálně, což nevycházelo. V 60. minutě si na centrovaný míč naběhl nejlépe Roubík a zavěsil hlavou – 1:0.

O chvíli později měl Kopřiva nahnáno, když se na něj řítil Daniš, ale jeho střelu s přehledem chytil. Po deseti minutách bylo na stadionu srovnáno. Z protiútoku potrestal středopolařskou chybu Hlavatý – 1:1.

V další situaci nešlo o branky, ale červenalo se dvakrát na domácí straně, když museli hřiště opustit Krumhanzl i Barthel. Na obou stranách bylo ještě pár příležitostí, ale obrana domácích se soustředila hlavně na oslabenou sestavu a výsledek se již nezměnil.

ČL Kolešovice: Matějovský M. - Krumhanzl, Tůma, Štícha, Matějovský P. - Polánek, Barthel, Daniš (82. Spáčil) - Jankura, Roubík - Kozák (64. Vicjan).

FK Kněževes: Kopřiva – Čihař P., Kozák(61. Kostka), Čehák, Čihař R., Hrubý, Vršecký J., Hlavatý, Plaček, Gonda (67. Hanych), Malafa.