I. třída – 18. kolo
So. Olešná A – RC Rakovník A 11:7 (38:30) – Šebek T. 4, Lédl J. 2, Procházka T. 2, Kočovský T. 2, čtyřhra Šebek T. – Procházka T. – Hejda L. 3, Smitka L. 2, Cafourek M. 1, Niezgoda R. 0, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R., I. třída – 12. kolo: So. Hředle B – So. Rakovník B 11:7 (37:28) – Polášek M. 3, Mrázek J. 3, Martínek J. 2, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhry Mrázek J. – Polášek M. a Vyskočil J. ml. – Martínek J. – Stibor J. 3, Lukeš Z. 2, Mladý V. 1, Sosna P. 1, So. Nesuchyně A – So. Lány C 11:7 (38:26) – Šerák M. 4, Šebek V. 3, Krob M. 2, Šebek M. 1, čtyřhra Šebek M. – Šerák M. – Jirkovský V. 3, Trpák R. 2, Kosár E. 1, Běloušek D. 0, čtyřhra Jirkovský V. – Trpák R., So. Nové Strašecí A – So. Olešná A 7:11 (31:34) – Pittner K. 4, Fabinger F. 1, Červený Z. 1, Libovický P. 0, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K. – Lédl J. 3, Šebek T. 3, Kočovský T. 2, Procházka T. 2, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J., TJ Čistá A – RC Rakovník A 9:9 (35:36) – Bezstarosti V. 3, Bedenk P. 3, Kašpar P. 1, Lepka M. 1, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V. – Smitka L. 2, Niezgoda R. 2, Cafourek M. 2, Kolář M. 2, čtyřhra Niezgoda R. – Cafourek M., KST Rakovník E – So. Hředle C 14:4 (44:17) – Adamczuk Jan 4, Pisárová K. 3, Froněk P. 3 (3), Lepka M. 2 (3), čtyřhry Froněk P. – Adamczuk Jan a Lepka M. – Pisárová K. – Hájek M. 2, Beránek J. 0 + 1WO, Vitner L. 0 + 1WO, Vitner T. 0.

Konečná tabulka
1. KST Rakovník E ⋌20 15 3 2 0 220:140 53
2. So. Olešná A ⋌20 14 3 3 0 231:129 51
3. So. N. Strašecí A ⋌20 14 3 3 0 230:130 51
4. So. Nesuchyně A ⋌20 12 3 5 0 201:159 47
5. So. Hředle C ⋌20 9 3 8 0 191:169 41
6. SK Pšovlky A ⋌20 9 2 9 0 184:176 40
7. So. Lány C ⋌20 8 3 9 0 166:192 39
8. RC Rakovník A ⋌20 6 5 9 0 171:187 37
9. So. Hředle B ⋌20 5 1 14 0 151:209 31
10. So. Rakovník B ⋌20 3 2 15 0 127:233 28
11. TJ Čistá A ⋌20 0 2 18 0 106:254 22

II. třída – 12. kolo
RC Rakovník B – SK Skryje A 3:15 (17:46) – Cír J. 2, Kurtovič A. 1, Spurný P. 0, Kronich O. 0 – Jedlička M. 4, Jedlička J. 4, Rybáček L. 3, Švarc J. 2, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Švarc J. – Jedlička M., So. Janov A – SK Přílepy 14:4 (48:22) – Štindl R. 4, Amler M. 3, Fric J. 2 + 1WO, Tomášek M. 2, čtyřhry Fric J. – Amler M. a Štindl R. – Tomášek M. – Jílek J. 2, Havel V. 1, Kutílek J. 1 (3), Holý K. 0, SK Pavlíkov A – So. Nové Strašecí B 9:9 (39:35) – Mika Martin 4, Mrzena J. 2, Gebhart L. 2, Mika L. 0, čtyřhra Mika M. – Mika L. – Rovný P. 3, Hrdý S. 2, Zíma M. 1, Bouček J. 1, čtyřhra Rovný P. – Hrdý S., So. Olešná B – SK Pšovlky B 15:3 (46:14) – Itner R. 4, Hubka M. 4, Kreidl P. 4, Vaic M. 1, čtyřhry Itner R. – Kreidl P. a Hubka J. – Bařtipán J. – Netrh V. 1, Mayer F. 1, Pýcha H. 1, Čechová E. 0, So. Křivoklát A – So. Nesuchyně B 15:3 (48:21) – Jaroš L. 4, Hauner M. 4, Dolejš J. 4, Povolný J. 3 – Staněk M. 1, Jílek M. 0, Micura D. 0, Kapoun M. 0 (2), Pátek R. 0 (2), čtyřhry Micura D. – Jílek M. a Staněk M. – Kapoun M., So. Rakovník C – Žst. Rakovník 15:3 (50:20) – Kratochvíl M. 4, Miller F. 4, Zach F. 4, Jerhot J. 2, čtyřhra Jerhot J. – Zach F. – Chovan D. 1, Franěk F. 1, Hruška L. 0, Jílek R. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.

Konečná tabulka
1. So. N. Strašecí B ⋌22 20 1 1 0 282:114 63
2. So. Janov A ⋌22 19 1 2 0 277:119 61
3. So. Olešná B ⋌22 16 2 4 0 256:140 56
4. SK Přílepy ⋌22 13 3 6 0 248:148 51
5. So. Rakovník C ⋌22 12 1 9 0 222:174 47
6. SK Pavlíkov A ⋌22 9 5 8 0 217:179 45
7. So. Křivoklát A ⋌22 10 2 10 0 221:175 44
8. SK Skryje A ⋌22 8 2 12 0 173:223 40
9. SK Pšovlky B ⋌22 6 1 15 0 142:254 35
10. Žst. Rakovník ⋌22 5 2 15 0 167:229 34
11. RC Rakovník B ⋌22 2 2 18 0 89:307 28
12. So. Nesuchyně B ⋌22 1 0 21 0 82:314 24

III. třída - 12. kolo
FC Jesenice - B. SDH Lubná 10 : 8 (39 : 28)
- Novotný A. 2 + 1WO, Polák M. 1 + 1WO, Kotek P. 1 + 1WO, Růžička A. 0 + 1WO, čtyřhry Kotek P. – Novotný A. a Polák M. – Růžička A WO
- Pokorný M. 4, Zuda A. 3, Volevecký M. 1
R. Třtice A - So. Křivoklát B 16 : 2 (49 : 14)
- Vidrich F. 4, Jirák M. 4, Libovický T. 4, Eis J. 1 (2), Vondra P. 1 (2), čtyřhry Videman P. – Eis J. a Libovický T. – Jirák M.
- Štěpnička J. 1, Šnídl J. 1, Novák F. 0, Lysý V. 0
TTC Nové Strašecí - So. Kroučová . : . (.. : ..)
- Jung R. 4, Mazourek P. 2, Hlad P. 1, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 2, Jelínek P. 1, Milotová A. 0, čtyřhra Kováčik J. – Milotová A.
So. Olešná C - SK Hřebečníky 11 : 7 (43 : 29)
- Šebek M. 4, Pavlíček V. 3, Svoboda V. 2, Folber J. 1, čtyřhra Pavlíček V. – Svoboda V.
- Hejný P. 3, Hlaváček J. 2, Jirouš P. 1, Kašpar T. 0, čtyřhra Hejný P. – Hlaváček J.
So. Všetaty A - So. Janov B 8 : 10
- nedošel zápis
So. Rakovník D - So. Hředle D 14 : 4 (45 : 21)
- Kratochvíl M. 4, Zach F. 4, Zelenka V. 2, Zajíc V. 1 (2), Pondělíček F. 1 (2), čtyřhry Zach F. – Kratochvíl M. a Zajíc V. – Zelenka V.
- Vitner R. 2, Vitner T. 1, Skoupý J. 1, Vyskočil J. ml. 0

IV. třída - 18. kolo

TTC Nové Strašecí - So. Olešná C 8 : 10 (33 : 37)
- Jung R. 3, Hlad P. 2, Mazourek P. 1, Dvořák K. 0, čtyřhry Jung R. – Dvořák K. a Hlad P. – Mazourek P.
- Šebek M. 4, Vít V. 3, Polák M. 2, Folber J. 1
IV. třída - 20. kolo
SK Šanov - ST Nouzov A 8 : 10 (33 : 36)
- Hlavata J. 2, Malecký V. 2, Kapoun M. 2, Wachtel R. 1, čtyřhra Wachtel R. - Kapoun M.
- Dupač Z. 4, Pavlík M. 3, Polák T. 2, Franěk M. 0, čtyřhra Franěk M. – Pavlík M.
IV. třída - 21. kolo
So. Nové Strašecí C - So. Branov 17 : 1 (52 : 7)
- Zíma M. 3 + 1WO, Bünter M. 3 + 1WO, Bouček J. 3 + 1WO, Valchář P. 2 + 1WO, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Zíma M. – Valchář P. WO
- Mencl M. 4, Horn J. 2, Kruba V. 0, Šípek M. 0, čtyřhra Kruba V. – Mencl M.
IV. třída - 22. kolo
ST Nouzov A - So. Lány D 3 : 15 (21 : 49)
- Beneš P. 2, Polák T. 1, Polák Jiří 0, Kupcová I. 0
- Libovický R. 4, Lážnovský J. 4, Moravcová A. 3, Hrbek D. 2, čtyřhry Hrbek D. – Lážnovský J. a Libovický R. – Moravcová A.
IV. třída - 12. kolo
SK Šanov - So. Branov 18 : 0 (54 : 9)
- Wachtel R. 4, Kapoun M. 4, Hlavata J. 4, Malecký V. 3 (3), Wachtel J. 1 (1), čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Wachtel J. – Hlavata J.
- Mencl M. 0, Pergler P. 0, Kruba V. 0, Šípek M. 0 (2), Pokorný J. 0 (2)
R. Třtice B - So. Křivoklát C 14 : 4 (47 : 28)
- Eis J. 4, Vondra P. 4, Videmann P. 4, Vondra J. 0, čtyřhry Eis J. – Vondra J. a Vondra P. – Videmann P.
- Šíma R. 1, Šiška J. 1, Durčiak J. 1, Pastor J. 1
So. Nové Strašecí C - So. Všetaty B 9 : 9 (36 : 31)
- Bünter M. 4, Bujdák P. 3, Valchář P. 1, Hartman M. 1, čtyřhra Bujdák P. – Valchář P.
- Pešek L. 3, Čekal V. 2, Bureš L. 2, Kalík J. 1, čtyřhra Čekal V. – Kalík J.
Velká Buková A - SK Pavlíkov B 7 : 11 (31 : 35)
- Svoboda P. 2, Matějovský V. st. 2, Matějovský V. ml. 1, Štefan Z. 1 (2), Matějovský P. 0 (2), čtyřhra Svoboda P. – Štefan Z.
- Mika Marcel 4, Mrzena J. 4, Mika T. 2, Grech N. 0, čtyřhra Mrzena J. – Mika M.
So. Skřivaň - ST Nouzov A 7 : 11 (31 : 43)
- Ledvinka M. 2, Broum Z. 2, Gebhart F. 1, Megerle M. 1, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Sušánka L. 4, Beneš P. 4, Nachtigal V. 2, Polák Jiří. 0 (2), Franěk M. 0 (2), čtyřhra Nachtigal V. – Sušánka L.
So. Lány D - So. Hředle E 10 : 8 (37 : 30)
- Moravcová A. 4, Lážnovský J. 4, Hrbek D. 2, Matoušek F. 0
- Dvořák J. 2, Vitner L. 2, Hrbek M. 1, Vyskočil J. st. 1, čtyřhry Dvořák J. – Hrbek M. a Vitner L. – Vyskočil J. st.
1. So. Lány D 22 20 1 1 0 274:122 63
2. ST Nouzov A 22 18 1 3 0 253:143 59
3. SK Šanov 22 15 3 4 0 271:125 55
4. R. Třtice B 21 13 4 4 0 239:139 51
5. So. N. Strašecí C 22 13 2 7 0 226:170 50
6. So. Branov 21 12 1 8 0 184:194 46
7. So. Hředle E 22 8 1 13 0 183:213 39
8. So. Všetaty B 22 7 2 13 0 183:213 38
9. SK Pavlíkov B 22 6 1 15 0 136:260 35
10. So. Křivoklát C 22 5 1 16 0 142:254 33
11. Velká Buková A 22 3 0 19 0 136:260 28
12. So. Skřivaň 22 2 1 19 0 131:265 27
V. třída - 12. kolo
ST Nouzov B - SK Skryje B 8 : 10 (27 : 37)
- Sušánka L. 4, Polák Josef 1, Nachtigal V. 1 (3), Kupcová I. 0, Polák Jiří 0 (1), čtyřhry Nachtigal V. - Sušánka L. a Polák Jiří – Kupcová I.
- Šmíd Z. 3, Zíma P. 3, Barták R. 2, Slepička V. 2
R. Třtice C - TJ Čistá B 7 : 11 (27 : 44)
- Vondra J. 3, Eis J. 2, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0, čtyřhry Vojtík P. – Svobodová L. a Vondra J. - Eis J.
- Kašpar P. 4, Plincner L. 3, Zeman J. 2, Zlechovec E. 2
TTC Rynholec - So. Nové Strašecí D 12 : 6 (42 : 22)
- Dundrová G. 3, Špička M. 3, Špička A. 3, Batelka D. 2, Veselý S. 0, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
- Doubravský P. 4, Vyskočil Z. 1, Mikšovský V. 0, Pokorný J. 0, čtyřhra Doubravský P. – Vyskočil Z.
Velká Buková B - SK Pšovlky C 10 : 8 (39 : 32)
- Štefan Z. 4, Matějovský P. 3, Duchoň R. 1, Zika J. 0, čtyřhry Duchoň R. – Štefan Z. a Matějovský P. – Zika J.
- Šulitka V. 3, Siegel R. 2, Hospodářský J. 2, Koleník D. 1
So. Lány E - So. Janov C 13 : 5 (44 : 26)
- Hrbek D. 4, Trpáková K. 4, Matoušek F. 3, Novotný J. 0, čtyřhry Matoušek F. – Trpáková K. a Hrbek D. – Novotný J.
- Mrázek J. 2, Wágnerová K. 1, Šorsáková V. 1, Pacourek M. 1

Konečná tabulka
1. ST Nouzov B 18 15 1 2 0 201:123 49
2. TJ Čistá B 18 15 0 3 0 215:109 48
3. SK Pšovlky C 18 12 2 4 0 205:119 44
4. SK Skryje B 18 11 2 5 0 189:135 42
5. So. Lány E 18 8 2 8 0 165:159 36
6. TTC Rynholec 18 8 1 9 0 165:159 35
7. So. N. Strašecí D 18 6 0 12 0 135:189 30
8. R. Třtice C 18 5 0 13 0 126:198 28
9. Velká Buková B 18 3 0 15 0 107:217 24
10. So. Janov C 18 3 0 15 0 112:212 24

Okresní přebory mládeže Rakovnicka
Lány, 18.3.2017
Nejmladší žactvo:
1. Chládek David TJ Sokol Nesuchyně
2. Tlustý Milan SKST Rynholec
3. Linc Jiří TJ Sokol Hředle
4. Slámová Andrea TJ Sokol Hředle

Mladší žactvo:
1. Pokorný Jan TJ Sokol Nové Strašecí
2. Lédlová Veronika TJ Sokol Hředle
3. Chalupa Jan Sokol Lány
4. Pátek Štěpán TJ Sokol Nesuchyně

Starší žactvo:
1. Trpáková Karolína Sokol Lány
2. Mrázek Jindřich TJ Sokol Hředle