V minulém týmu zajížděli olešenští hráči do Rynholce, nyní změřili své síly na hřišti v Chrášťanech, které jsou účastníkem III. třídy. O takovém přístupu si může řada týmů nechat jen zdát, neboť před soutěží ještě žádný přátelský zápas nesehrály a ani v nejbližších dnech nesehrají. I z tohoto pohledu lze usuzovat, kdo že to myslí s nejvyšší okresní soutěží vážně.

Slavoj Chrášťany – FC PO Olešná 2:3 (1:1)

Po nevydařeném zápase v Rynholci chtěli hosté nalidit na vítěznou notu. Utkání, ve kterém se hráči navzájem hecovali, místy připomínalo, jako by již jarní část sezony byla v plném proudu a hrálo se o cenné body. Otěže zápasu převzali hned od úvodních minut hosté z Olešné a byli také více techničtějším a celkově lepším týmem. Již po necelých deseti minutách hry se mohli hosté dostat do vedení. Olešenský Hubáček byl ale včas odzbrojen domácími obránci a míč skončil v zámezí. Po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Brejcha, ale jeho hlavička skončila těsně vedle domácí svatyně. Po dvaceti minutách hry se hosté přeci jen dočkali. Hlavsa skvěle uvolnil Brejchu, který našel Knota a ten si věděl s míčem rady – 0:1. Tento výsledek jakoby hostům stačil a začali polevovat na tempu a důrazu. Toho využili domácí. Ti sice drželi míč na svých kopačkách, ovšem šance si vytvářeli jen hosté. A tak když pokusy Brejchy a Hlavsy zůstaly nevyužity, udeřili domácí. Těsně před poločasovým hvizdem rozhodčího srovnal Podolka hlavou skóre na nerozhodných 1:1.

Do druhé půle nastoupili Olešenští ve vlažném tempu a chrášťanský Podolka hosty dokonale potrestal – 2:1. Dvaceminut před koncem se hostům podařilo srovnat, když střílený centr Hubáčka srazil domácí obránce do své branky – 2:2. V 82. minutě se opět měnil stav zápasu. Na centr si skvěle naběhl olešenský Hlavsa a strhl vedení na stranu hostů – 2:3. Utkání pak již dotáhli Olešenští do vítězného konce a téměř nepůjčili domácím míč na jejich kopačky.