Lišanům se vstup do prvního poločasu příliš nepodařil. Než se totiž stihli domácí rozkoukat, dvakrát nebezpečně zahrozili hosté ze Zavidova. Domácí ale nedbali varování, a tak přišel už v jedenácté minutě trest. Zavidovský Dvořák nabídnutou šancí nepohrdl – 0:1. Až po inkasované brance přidali domácí na tempu. Branku hostů ohrozil nejprve Paseka, vzápětí ještě Ledvinka. Oba ale byli neúspěšní. Vyrovnání se domácí fanoušci dočkali deset minut před koncem prvního poločasu. Šutera vybídl Žaluda, jenž se nemýlil – 1:1.

Ve druhém poločase to byli právě domácí, kdo pokračoval v aktivní hře. V 68. minutě pak Šutera otočil parádní střelou vývoj utkání, v 76. minutě pak Žalud technickou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek. „Nepamatuji, kdy, jestli vůbec někdy, jsem v Lišanech naposledy mohl využít všech pět možností střídání," řekl kouč Václav Švelch po utkání.

SK Lišany: Z. Řepka – J. Hamouz (6. Bagi), L. Řepka, Krůta (63. Chládek), Feher – V. Hamouz, Minařík (90. Zouplna), Paseka (79. Kaňák), Žalud – Ledvinka (46. Jelínek), Šutera.

FC 05 Zavidov B: Štiller – Geier, Čech, Kraus, Loula, Špička (9. Nágl, 46. Pešek), Dvořák, Knor, Devera, Šíma, Plincner.